Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích IV


Doporučené příspěvky

to majkll, z mojeho pohledu mi přijdou logické těsnější SL a zaměření na dobrý timing (tj. po micro korekcích po průrazech)..z toho důvodu, že pokud mám dobrý timing a trh otočí po průrazu proti mě, tak je něco špatně a momentum nefunguje tak jak by mělo..to je moje základní úvaha.. podle mne tos vystihl komlet a to je vsechno a nic vic bych sloziteho v tom nehledal :) celkova situace+3U+ timing + micro korekce (to jsou ty "moje" 1-2-3 v CG, nebo DButoníky :) Ale nejsem urcite v pozici skuseneho tradera a to co tady smolim je jen prezentace toho co jsem nejak nastudoval a aplikoval . Zapl jsem jeste IB a sledoval kdyz uz jsem prisel k PC jak se chova-tika trh pred zavrenim a jen tak se mi zdalo ze je tam zas ta fales, a tak jsem zkusil co to udela (mimo jine tam je dle mne ta micro korekce,nebo take Rh ale co je podstatne, ze je to s 1-2-3- viz screen. Budu si muset podrobnejc projet vsechny me ulozene screeny s falsi ;) dobrou

17061

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

zdarec Tomassc, rikal jsem si ze tento tyden nebudu prispivat do diskuse, ale kdyz je zajem odpovim, před otevrenim kontroluji rozpeti v PREMARKETU a aspon posledni dobou dle mych zaznamu kdyz je PRM treba ,15,18, 16,19,24 tak ten trh udela +-podobný pohyb, vyskousej uvidis no a kdyz do toho vidim tikat vesele bary tak asi to taky o necem svedci. To je jen muj nazor nerid se nim myslenku odzkousej a uvidis ;) Jinak jelikoz bylo na prd pocasi a chtelo se mi spat, tak jsem jel radsi SIM a takhle to dopadlo +335,60 usd

17076

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kocista,
je to tak a nez to delam tak si ulozim screen na kterem jsem provedl obchod a treba o vikendu si to projizdim zas a to VOL je mimo misu= nezhoduje se s tim na co jsem reagoval, no jak vidis kdyz to sledujes, zatim mi to funguje, ale co s tim nevim. Mam zaplou furt sinchronizaci casu, ale stejnak si ty data co nam pridou asi delaj svoje, fakt nevim.
Jinak uz dnes neobchoduji je to line i kdyz mam pocit ze se na 5´ tf(petaci) pretlacuji o cene.

At se dari ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rogi díky za odpoved. Ja pouzivam svoje filtry, jenom me zajimalo jak se chovas ty a ostatni v teto volatilite protoze neni to tak davno co jste psali ze po cca1000usd uz neobchodujete. Tak jak tak vidim neni to tak uplne striktni :-)
Jinak podle ceho obchodujes live/sim? Ted pises ze podle pocasi ale to snad nee..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tomassc, spatne pochopeno, je nejakej divnej tlak ci co, mozna bude u nas prset a znas to ze se ti v takove dobe chce spat aspon mne, navic mne nasr... v praci bo firme se dari a sef chce v ut a čt prescasi a sem tam 1x za 14 dni So. No a z toho plyne z meho planu ze kdyz se nasr..., nebo nevyspalej tak neobchoduj :) ja obchoduji ale SIM kocista, pro klid duse, tak to vypada kdyz jsem udelal znovu nacteni hist.dat - bes, a jak mam ty krouzky to jsou puvodni mista na kterych mi neco VOL naznacovalo zdarec

17077

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tomassc,

jo jeste, striktni to mam kdyz jsme jeli trhy a bylo rozpeti 7,8,9, max.11 skoro jedno z nejvecsich, kdyz se nic nedelo, tak 3,8;4,2 atd. tak to byl uspech kdyz TF udelalo 10 bodu, no a ted kdyz vidim ze trh udela v tak VOL dny 20 bodu, do toho VOL bar atd. tak ne ze uz neobchoduji, ale neobchoduji do npr. up smeru a hledam moznost vyuziti protipohybu viz. dle mne popis situace . Jel sem s trendem a ted skousim najit vyhodu po vycerpani na malou domu ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

[bold]Rogi: [/bold]
Zrovna ty bys nemusel utlumovat příspěvky v tomto vlákně.
Díky tvým příspěvkům a následným komentářům od Pavla vidím v grafech věci, které jsem dříve neviděl.

Obohatilo mě to o jiný náhled.
Začal jsem zase o něco víc přemýšlet a trošku zaktualizuji obchodní přístup, který jsem kdysi neviděl jako příliš perspektivní ;-)
Snad i díky stovkám hodin strávených nad grafy a studiem nyní více věcí vidím jinak.

Jarda

PS: Už jsem si i objednal "Tajemství profitních formací Ross Hook"

Link to comment
Sdílet pomocí služby

rogi
ja tiez celkom sledujem tvoje prispevky v tomto vlakne, a dost ti fandim ;) len tak dalej...

a mal by som taky detajl, tie vstupy co tam mas 1,2,3 tak som si onom torcha precital z rossovho zakona grafov, a tam som ho pochopil ten pattern ako protitrendovi ked moze dojst k obratu smeru trhu, ale som si vsimol ze ty to celkom uspesne a jednoducho pouzivas v smere trendu, ma to ross niekde popisane aj v takej podobe co pouzivas ty alebo to si si prisposobil?
dik

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...