Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích IV


Doporučené příspěvky

na YM od začátku roku průměrná dopolední range 350 USD, což je extrémní podprůměr, který byl běžný tak v roce 2009..zvláštní je, že volume v trhu docela je, ale pokaždé když se trh utrhne a chce se rozjet, tak je na nejbližší korekci okamžitě zastavený a přetočený do protisměru..

.....pěstování trpělivosti.....

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

majkll:

Ako vravíš teraz je to v trhu o držku hlavne pre mňa je to fakt skúška, z tých malých pohybov mi úplne preskakuje a tak chybujem a vstupujem mimo plán. Takéto podmienky fakt nemám rád. Hlavne tento týždeň pondelok bol na eure ešte celkom fajn ale včera to išlo hore dole hore dole v malom range deto aj dneska. 2x vstup mimo plán 2xSL. Dúfam, že sa to umúdri a nebude pravda ako na nový rok tak po celý rok... (td)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rogi,
koukám zrovna na to, že mi nic neuniklo :) Už by se to mohlo probrat. Ale blíží se Martin Luther, tak kdo ví, co bude :-D

Když koukám, jak volatilní bylo TFko loni touhle dobou, tak to bylo hodně podobný, únor byl ještě horší.. Ale je třeba vzít v potaz, že trh byl před svátky (přes půl roku) hodně živí, týden byla pauza a volatilita je pryč.. Jenom doufám, že se nebude opakovat loňský únor, to byla teprve sideway hitparáda

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rogi Napsal:
-------------------------------------------------------
> NEMĚLI BY ČISTĚ TEORETICKY STOUPAT I INDEXY
>
> Cílem není obchodovat, ale vydělat peníze.
> Brett N. Steenbarger


Rogi, čistě teoreticky dle posledních dat asi ano, ale co my víme co se vaří v hrnci v nějaké větší kuchyni, hm? ;)
CitiFX prý dnes vsoupili na 1,2790 long s cílem k 1,31. No kdoví odkud se začaly přelívat zdroje do eurusd?!Otestovali jsme na spotu (SPX) na 1300, spíš se teď nabíjí baterky tímto poklesem před směrováním nahoru...ale na to potvrzení si budeme muset samozřejmě počkat :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Dilinger: dik za reakci. Tak jak to slo, dnes uz se to hybalo :) Ja jsem to dnes potentoval. Vyssi tf up ,tak jsem cekal ze je to jen hlubsi korekce a 2 prvni SL vstupy a navic mimo plan 3. tu ztratu vymazal a byl dle planu. Nejvic mne se.e ze jsem to na ten protitrend prepl na LIVE a ze uhraji na malou domu kde jsem videl log. vstup, no predchozi SIM mne rozhodil a 3 obchody max. za den, tak zas nic. No budou dalsi dny, no ne. Musim si nejak definovat to prepinani SIM-LIVE.Věta v os.planu "že jed SIM a kdyz se naskytne fakt pekna situace prepni" asi nebude na moji povahu moc profitabilni. Na jedne srane jsem rad ze jsem tak neobchodoval LIVE no na druhou stranu je videt ze nejsem este na uplne v pohode.

18273

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ak by sme brali do úvah iba technickú analýzu, tak podľa môjho skromného názoru, ktorý samozrejme môže byť zlý, no ja si to tak zdôvodňujem je, že S&P, NASDAQ a hlavne RUSELL včera prekonali svoje dlhodobejšie maximá. Napr. TF sa dlhodobo nevedel dostať cez 763 a včera uzavrel jemne nad 766, počas nočnej seanci tento trend pokračoval až prišiel ku 771. Tento bod dosiahol naposledy 30.7. Tým pádom si myslím, že po dosiahnutí tejto úrovne na TF ( a iných na ostatných korelujúcich trhoch) začalo veľa ľudí uzatvárať svoje dlhé pozície a preto to dnes takto padalo. Možno je to úlne inak, len môj dohad ak by mal k tomu niekto niečo relevantnejšie, tak budem rád.

S pozdravom
Dan,

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rogi:

jestli můžu říct svůj názor, tak si myslím, že to přepínání sim/live v rámci jednoho dne není moc dobrý. Navíc co je to jasná situace? Máš to nějak popsaný v obchodním plánu? A pokud ano, tak proč bereš ty ostatní situace a ještě na simu? Myslím, že když už obchoduješ na simu, tak bys měl brát jen ty situace, které bys vzal i na live. Prostě mi nějak nejde do hlavy určovat tohle na simu a tohle na live. Buď mám nějaký obchodní systém a chci ho otestovat zda-li je profitabilní, tak ho jedu na simu. Pokud je, tak ho jedu na live. Já když testuji něco nového do OS, tak to jedu na simu, ale tím stylem, že přestanu obchodovat na live a věnuji se pouze simu, kde obchoduji celý OS včetně novinky, kterou zkouším. Zajímavé je, že přitom pozoruji na sobě, jak se na tom simu chovám jinak než když obchoduji live (psychika, ale to už je něco jiného). Tudíž si myslím, že to neni přílíš dobré, že to jedeš tímto stylem. Nemyslím to zle, ale chtěl jsem jen na to říct svůj názor a způsob jakým to dělám já a třeba si z toho něco vezmeš. Možná jsi i zkušenější trader než já, ale i tak si z toho můžeš něco vzít. ;)

echeck

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...