Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích IV


Doporučené příspěvky

uf uf pro dnesek konec, ale byly to slusne nervy... mechanicky system mi dal signal k dvojimu navyseni pozice do longu v oblasti kolem 762... no nadseny jsem z toho rozhodne nebyl, ale nakonec to dopadlo jeste celkem dobre ziskovym vystupem v 18:00 :D prosinec u me taky nebyl nic moc, minuly tyden mala katastrofa... dnes jsem se trosku zahojil, ale zdaleka jsem se z DD nevylizal... :) kazdopadne start do novyho roku je rozhodne narocnejsi nez zaver roku lonskeho :D preju pevne nervy a chladny usudek vsem! :)

S pozdravem Taraka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj také se zapojím do diskuze.
Tradingem se zabívám od srpna minulého roku. Zatím jsem jen četl, backtestoval a ujasňoval co vlastně by bylo pro mě nejlepší. Od nového roku jedu paper a dnešek jsem ustál v poho. Sorry za zamochválu ale jsem ze sebou spokojen, že jsem dnes stál stranou. Doma mě nikdo nepochválí :D.
Přeji ať se daří.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rogi,

dneska jsem neobchodoval a jsem tomu převelice rád. Vstup bych neměl, což se často nestává. Zítra nebudu obchodovat kvůli škole, bohužel tříhodinový test od 16:30, tak snad bude zítřek podobný dnešku, co se trhů týče :-D
Včera jsem měl jeden short krátce po open, půlku jsem zavřel hned na +100 a druhá půlka spadla na BE1.
Jako leden zatím těžká bída, za ten týden obchodování jsem plus snad jenom dvě stovky.. Rozpětí do 18:00 je mnohem slabší než v prosinci, tak tam není kde brát i při těch mých nízkých Pt

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No chlapi dnes s tím longem nevím, ale bojovat proti silné bariéře na 1290(ES) kterou samozřejmě respektují zprostředkovaně i jiné indexy není zrovna nejrozumnější. Co se stalo dnes na na ES i na NQ, velmi agresivní faleš - faleš proto že po agresivním průrazu silné SR ani hromada limitních příkazů nedokáže odpálit trh dále, což znamená jednoduše to že je žere velký klient a nedá se čekat nic jiného než úprk na druhou stranu, což se i stalo. nemusíte mít market profil, CCI a jiné serepetičky, stačí denní graf a dva menší TF pro časování vstupu a budete profitovat. hlavně musíte sledovat co se AKTUÁLNĚ děje a podle toho adekvátně reagovat. nic víc, snad jen několik tisíc hodin screentime :-)
nedělejte si to zbytečně složité, správně zvolený timeframe vám ukáže víc než všechny výše uvedené "pomůcky" dohromady

Ať se daří
Pavel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zury:
myslím, že ani mi neoponuješ:-) já si nestěžoval, jen sem konstatoval, jak to mám..ale nevnímám to jako že by mi trhy dělaly naschvály...pořád neustále a vždycky je to o přizpůsobování - aktuální volatilitě, charakteru pohybů...ale konstatoval jsem fakt, že trhy jsou teď hodně nerozhodné, což je objektivně viditelné..alespoň v dopolední seanci, kterou obchoduju..

PPavell:
zase taková sranda to asi nebude,že? sorry, ale tyhle silácké řeči o tom, jak je něco šíleně "jasného" a jaká je to brnkačka, fakt nemusím.. (td)

majkll



Link to comment
Sdílet pomocí služby

nedalo mi to a jen bych rád ukázal, jak rozdílné pohledy mohou být v průběhu vykreslování grafu a po jeho dovykreslení...viz tvrzení, že na ES byl dnes jakýkoli long naivní a že jen blázen by šel proti bariéře na 1290... první obrázek nahoře - vyšší tf a kontrola resistance úrovně na 1290 první obrázek dole - "očividná" bariéra na 1290 a ES při zpětném pohledu druhý obrázek - jak to vypadalo live, když ještě nebyla pravá strana odkrytá.. majkll

18230

18231

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ja si myslim ze tie falosne pohyby sposobilo vyhlasovanie fundamentov. Jasne ze z pohladu ked nevidis pravu stranu sa to tazko urcuje, ale na to sluzi OP. Pozeral som ES a ten je tachsie obchodovatelny dnes ako NQ.
Ja som predsa len otvoril jednu poziciu dnes konkretne to 18:30 na cene 2359 a zatial to drzim. posunuty SL mam na BE+1. Ale je pravdepodobnost zeby trh mohol ist hore. uvidime.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...