Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích IV


Doporučené příspěvky

to echeck:
v zadnem pripade se nerid STATUTEM UZIVATELE zda je zkusenejsi trader zda ne a kdybych to nechtel tak to sem nedam a necekal reakce - to je reakce kterou beru a je na mne co pouziji.
Dnes jak ctu Steenbargera tak pise ze udela blog kde chtel aby obchodnici ukazali grafy s popisem pro diskusi (nemuzu to ted najit na ktere strane to bylo), ale z kolem 20 000 navstevniku blogu dal prispevek 1. Steenbarger to popisuje ze se lidi stydi.
Jinak ale dik za radu neco s tim budu muset provest a danou vetu z os. začernit!! :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Rogi + ti, které to zajímá: pokud sleduješ i vyšší timeframy, zkus se třeba následující týden-dva koukat i na diagonální trendové linky..lidi primárně sledují horizontální úrovně, ale diagonální linky (zejména dlouhodobější) můžou být velice silným nástrojem (hlavně pro určování potenciálu či případného otočení trhu)..viz screen dnešního thru TF (ale na všech indexech to bylo asi podobné, alespoň na YM jsem měl ty linky velmi podobné) ad sim/live: můj názor jsem ti už psal, takže už to nebudu opakovat :) je zvláštní, jak se člověk snaží poradit a stejně to vyjde do prázdna..:-/ majkll

18276

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rogi: to prepinanie live-sim znamena ze si neveris ze vies zarobit a akoby sa chces uistovat ze na sime vies sem tak dat aj PT. A tym sa osmelis a prepnes na live, ale ako naschval chytis SL a zasa ides odznova. Ak je to tak, tak radsej nechod este live, dokym nebudes mat jasno.
Inak ten tvoj druhy vstup je dost nezmyselny, v down trende po plnej korekcii ist long ? Na zaklade coho to bolo?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak ja dneska BE na zaciatku, potom mi brat oznamil nejaku zlu spravu a nebudete mi verit ale 5 straty za sebou. Doslova som klikal ako blazon. Nastastie ked som klikol 6stykrat vymazalo to takmer tie predchadzajuce 5 straty. Nechapal som co sa stalo. Ako taka vec ako zla sprava co mi oznamil brat ma mohla takto rozhodit... :S Uplne som bol jakeby v "klikacom" tranze. setko mimo plan. A uplne som ignoroval pravidlo ze po 2 stratach za sebou na 2 hodiny oddychujem... Musim s tym daco robit. dajte typi ako obchodovat ked ste rozladeny emocionalne?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ladousek cakal som nieco ine, ale asi nic ine tu neexistuje.
mira_k pytal som sa mojho brokera on takuto moznost nema tam u nich nejak takto obmedzit obchodovanie. udajne ked broker ma taku moznost tak potom ma aj pristup k tvojim peniazom a uctu. Oni maju len moznost uzatvarat pozicie (AMP).
A v platforme to ako mozem nastavit? pouzivam NinjaTrader, vies mi poradit?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ladousek mam checklist pre otvorenim trhov, ako napriklad, analyza trhov, skontrolovanie ci nesu sviatky atd. to je ako prve. A potom mam zvlast checklisty na jednotlive obchodne prilezitosti, cize si postupne skrtam.
cena na SR urovni
Vytvorene Divergence.
ATD.

Cize ano pouzivam checklist, ale priznam sa ze psychologicky checklist nemam ziaden. zrejme si myslel checklist zhrnutia ako sa citim po emocnej stranke, ci?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to majkll:
jinak v zadnem pripade tve rady nejsou nazmar, rozebiram si je , kdyz mrknu do testu zivotnosti systemu,tak vydelava, v SIMU se snazim chovat jak v LIVE ( co asi poradne nejde psycho je psycho), a jde to 50 na 50. No bude to tou jistotou jaks psals. Neni jeste uplna jistota v systemu obchodovani a psals - "řekl bych, že je máloco horší než obchodovat něco,čemu nevěřím" a řídim se tak. Taky ty ledenovy dny dle testu vypadali nadejne, no respekt kdyz vidim co trh dela ted.
Uz jsem jak radila PetraSR jel pro 2000 usd v SIM (zrovna to vyslo a za mesic to system zrovna dal) a pak jsem prepl na LIVE a up o 600 usd a zas down o 700 usd.
Takovej zacarovanej kruh a hledam cestu z neho ven- hlavne v jistote k systemu.
Dekuji moc za snahu o pomoc. Prosim Tě vydrž. :)
Je to tezky se mnou (tvrdi i manzelka), ale bojuji a zatim ucet zije. ;)

to Sirix:
jj.asi si neverim, a tak budu SIM do zvladnuti-zblbnuti. Ten vstup byl v te chvili tak jak jsem ho popsal no mimo plan a jak pises bez logiky, mozna jsem chtel vyrovnat ztratu, no spis jsem spekuloval o tom co udelal trh az po 17,00.

at se dari

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...