Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích IV


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdarec kluci, podobna protitrendova situace myslim jak vcera, tak jsem do toho sel "mechanicky" a ejhle. Po tom jak jste mne po vcerejsku rozebrali, tak pestuji duveru v to co delam, vse dle planu pohoda klidek tabacek, do zadnych velkych akci jsem se nepoustel a dle 30´a 5´to logiku dle mne melo. at se dari

18294

Link to comment
Sdílet pomocí služby

po delsi dobe taky prispeju ... ohledne breakout strat a jejich SL ... i na rope to jde s SL i 80 $ a jak pise majkl, jde o to, ze po breaoutu nasleduje velke momentum a breakout micro SR slouzi zpet jako support (v mem pripade do longu), pod niz posouvam SL. Pokud nenastane velky narust momenta, tak to uz nejspis nebude ten pravej breakout a tam nechci ani byt. Pokud to vystreli planovanym smerem, tak i R je pak vic nez krasny. Na prilozenem screenu je videt zakl SL 80 $ a hned po breakout baru byl pritazenej SL prave pod ni a v dostatecny vzdalenosti pod micro SR, coz se vyplatilo, jelikoz ohmatavaci a testovaci bar presne zhora narazil na micro SR. happy trading pajus

18296

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zury: Jj, díváme, vstupoval jsem 17:33 do shortu na 1281, SL nad HOD, PT k LOD. Pro trade: - Při pullbacku up klesalo významně volume - po procestování ceny skrz low balance area jsem změnil short term bias na down. - test breakoutpointu byl logickým místem pro zobchodování.. Proti: - test HVN BA ze začátku roku naznačil velmi silné odmítnutí, měl jsem být opatrnější při vybírání profit targetů Vzhledem k pohybu ceny v závěru dne měním bias na NEUTrální a očekávám cokoliv.

18316

Link to comment
Sdílet pomocí služby

all: Možno troška inšpirácie o tom čo hovoril Majkll. Aj takto primitívna vec môže fungovať len to treba sledovať a veriť tomu. TL na dennom grafe euro/dollar ak si všiminete tak tie odrazy sú vo väčšine prípadov rýchle a tak s pekným responzívnym tradom je šanca uspieť. Určite dobrá pomocka do arzenálu S/R respektíve úrovní kde sa neoplatí ísť proti. Niesom až taký fanda takýchto "umelých"úrovní z grafu ale denné grafy sledujú asi všetci a tak sútie úrovne silné bez nejakého špeciálneho dôvodu.

18338

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...