Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

Fungujou tak, jak se je naucis pozorovat ;)
Ja u candlesticku hledam v podstate:
1/ reakce na pivot - neboli hranice je vyznamna
2/ potvrzujici bar - ten ukazuje, ze trh se rozjizdi na druhou stranu (nebo prorazi pivot, zalezi na strategii)
takze zadny dogma a hledani morning stars a engulfing candles - spis se snazim zjistit, jestli trh reaguje na danou uroven S/R. Pokud ano, pak cekam, kterym smerem me ta reakce zavede - tj jestli pruraz, nebo odraz.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím všechny forex tradery, zakoupil jsem strategii zvanou 5EMAs něco, nicméně mám problém v tom, že pro sledování pohybů ( signál ) byl vytvořen modul pro metatrader a nemám důvod měnit brokera, jsem spokojen s VT platformou. Čili, nemám problém s "odhalením strategie", učiním takto v případě zájmu. Je to v angličtině. Příliš komplikované to není. Obracím se na počítačově schopnější s prosbou o vytvoření "trading systému" na VT platformě, což by mi i ostatním zájemcům hoooodně usnadnilo život. Využíváme následující indikátory: 5 EMA (pro Highs), 5 EMA (pro Lows), 20 EMA (close), MACD (default) , hodinový graf,Udávám podmínky pro signál: SELL: MACD pod "0" ( alespoň 3 poslední svíce), 5 EMA Highs protne 20 EMA. BUY: MACD nad "0" (alespoň 3 svíce), EMA Lows protne 20 EMA. Toť vše. Nevím, jak to půjde s těmi 3 svícemi. Jistě, kritéria pro profit a stop loss, nejlepší měny a ostatní know how dám vědět v případě zájmu. Systém má údajně vysokou úspěšnost, win%, malý stop loss etc. Ale takových už tu bylo. Díky předem za spolupráci. Art ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Díky, no, jedná se o nově vypuštěnou strategii, pár už se mi jich do ruky dostalo za těch 7 let, a tahle mi opravdu stojí za tu extra práci (čti peníze). Jak jsem již uvedl, systém mám, avšak pro metatrader. Vím, že to není žádná rocket science udělat strategii na VT pro dva parametry, ale pro mne je :). Jestli se najde dobrá duše, která mi s tím píchne, budu rád a vděčen. Škoda peněz kluci, refund můžu dostat, ale poté co budu mít záznam (bytby demo) o 4 týdenním obchodování aniž bych vydělal dvakrát investici do systému. Jestli to nepofachčí, nechci jim to nechat...Dík, jak říkám, systém je zájemcům přístupný:) Art

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim,chtel jsem se zeptat, jakym pritupem obchodujete fundamenty?muj pritup je takovy,ze 15 minut pred daty zadam stop prikazy na obe strany, napr. eur/usd +10 a -10 pips a gbp/usd +15 a -15.dale jsme se chtel zeptat jak to je konkretne se zadavani prikazu pred daty.striktne dodrzuju 15 min. pred, ale nemam zkusenosti s tim,kdybych treba zadal 5 min pred daty co se muze stat??diky za odpoved

Link to comment
Sdílet pomocí služby

budik:
áno, spolu s entry zadávam aj SL aby sa nestalo to že vypadne spojenie a ja budem kolabovať zo strachu čo sa deje na trhu. Profit zadávam málokedy a keď tak až po otvorení pozície. Najčastejšie vystupujem na posúvanom SL, niekedy samozrejme na neposunutom :)
Vzdialenosť entry nastavujem podľa toho aký je fundament, čo sa dialo v minulosti, či bol kardiogram, alebo to šlo jedným smerom, no a používam aj Sidove plávajúce pivoty a pozerám na nejaké blízke S/R hranice.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Budik:
Někde tady je vlákno o obchodování zpráv, kde je i pár AOS pro Metatrader (nenapsal jsi jakou používáš platformu). Červené fundamenty obchoduji pouze s AOS, poslední modifikaci objednávky mám nastavenou na 5 vteřin před vyhlášením, 10 vteřin po vyhlášení se nezasažené objednávky smáznou. Tzn. že obchoduji pouze špičku. Způsoby obchodování zpráv jsou tuším asi čtyři základní, popis jsem viděl na english fórech.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Retro: prozradis mi ten magicky zpusob jakym pomoci AOS v MT4 mazes nevyplnene entry 10s po zprave? Ja vim jen o zpusobu, ze start()) se vola po kazdem ticku (s casem nijak nekorelujicim), pripadne si dovedu predstavit prilinkovanou .DLL a windowsi timer...:) (ale to asi nedelas, vid?)

Ono je stejne docela na pytel, ze MT4 (aspon ja o tom nevim) neumi pracovat v diskretnim case, ale pouze v case tickovem...:( - uvazuji, ze si na to budu muset napsat spec. knihovnu... S cimz souvisi problem - existuje zpusob, jak z takto prilinkovaneho DLL (to je v pohode) lze zpetne volat funkce v .EX4, pripadne RT (runtime, ne realtime) funkce MT4? Nechce se mi louskat komunikacni protokol na Open/Modify Order...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...