Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

to Sid

cross 2 Ema.
TF 5...budu premýšet o tom že se hnu smerem dolu...TF5...:))
Ema 5,close,Ema 10,open,Ema56,close-trend,Ema 200,close-trend
CCi-14,a ADX-10
Jeětě se tě chci Side zeptat od kolika hod.obchodujes do kolika?..vím,že je to asi individuální..ale někdy už běží trend od 6,30 ráno..a muže být problém naskočit

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Luky
1. asi jedeš klasiku ve formě Long= cross EMA5,EMA10, trend EMA56>EMA200 a CCI 14>0 nebo +50 nebo +100
to vše opačně pak pro Short.....na 15 minutách je CCI 14 dost krátká perioda a ADX zatím pominu...
A jsme u toho, co jsem předeslal v minulé odpovědi - uvažovat jinak..:-)
Zkus si zadat do podmínek něco jiného a zdánlivě nelogického..:-) :
Long= cross EMA10,EMA5, trend EMA56>EMA200 (ponechat) a CCI 50 to vše opačně pro Short - Vsadím se, že se ti výsledky podstatně zlepší..- na 5 min. TF

2. Od kolika hodin je opravdu indi vindi, záleží co ten který den očekávám a zda nemám jinou aktivitu..:-). Většinou tak od 8,00 do 11,30 a pak od 13,00 kdy otvírá N.Y., zajímají mne data v 14,30 hod. (a v 16,00) a vývoj po datech..pokud jsem doma, mám zapnutý alert systém i do 21,00 hod. a trh sleduji jen "zvukově"..:-). Noční obchody - jen když je nějaký hoooodně významný fundament...Týden končím v pátek v podvečer, vše zavírám a přes víkend nechci FX ani vidět..:-)
V 7,00 zahajuje Frankfurt a Curych - Londýn se přidává o hodinu později a prvotní start aktivita vrcholí před 9,00 a navíc dost dopolední obchody ovlivní evropská data v 10,00-11,00 - problém v naskočení tady nevidím...
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Sid
držím se toho hesla nedělat vše co dělají ostatní...ale někdy je to uplná katastrofa..zkouším jiná nastavení...atd
někdy mě to až rozesměje ..jaký jsem de...
doufám,že se to časem zlepší...mám v tom zatím hokej..někdy člověk vydělá..víc..a pak ho meší ztraty..vratej zpet nebo do -
jak to jen děláte...????
někdy mi přijde i dost těžké se vyznat v datech...obchodujes jen ty hlavní..co jsou uvedene na finačníku..myslím,že to byl tvuj přispěvek...fundamentalní analyza... :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Luky
holt nováčkovská daň...:-)
vlastní obchodní styl se ti vyprofiluje především praxí..a časem zjistíš co je a co není pro tebe podstatné, co je falešný signál, co naopak trend signál, který indikátor je pro tebe ten TOP atd.. Data taky každý vnímá jinak, důležitá/nedůležitá, někdo si vede statistiku co se při kterých datech událo i třeba pět let z5..Mne osobně tohle vůbec nezajímá (statistika za x-let zpátky) mne tankují jen aktuální data v ten který den a rozbor situace kolem konkrétního fundamentu z více zdrojů a pak i jeho vazba na jiné události (ekonomická situace, úrokové míry, všeobecná očekávání změn trendu, ropa, kde byl trh včera, atd. atp.)..

Už jsem to tady psal včera, používám při TA něco nového, co ani není vlastně indikátor (ale ještě nejsou Vánoce..:-)) a potvrzení přes ADXMA a PP..a pak zkouknu při vstupu fundamentální situaci
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

matus
jak kdy...obyčejně při vstupu (ale zase záleží jak je silný vstup a jaký je typ vstupu - TA nebo fundamenty), tak cca 20-30 pips a pak buď posouvám SL nebo volím TSL anebo volím absolutní stop...na to nemám šablonu

Richee
to asi až v traderském důchodě..:-), teď na to není moc času..
SID


Link to comment
Sdílet pomocí služby

lisakus:
v inom vlakne pises ake parametre pouzivas na ADXMA ale mna by zaujimalo aku ulohu hra v tvojom tuneli PP 50 ? V akom vztahu musia byt ADXNA 5 a 14 ked ides short a ked ides long ? V tomto pripade mam na mysli ci ked ides short tak musi byt adx 5 pod adx 14 a opacne pri long . DIK za odpoved.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...