Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to Sid

chtěl jsem tě poprosit zda-li by jsi nemohl uvest pár nejlepších AOS které máš a nebo jsi viděl-kombinací
na začátku tohoto : Indikátory a obchodní systémy...jsi je uváděl,tak by mě zajímalo zda-li se to změnilo...atd...pro naší inspiraci a tvořivost.
děkuju

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Luky
:-)..těžko říct co je pro toho kterého nejlepší..záleží zda obchoduješ intradenně nebo pozičně, zda preferuješ cross nebo pivoty, zda jedeš na 1,5,15,30 nebo i delších timeframe atd...Osobně mám nejraději AOSy, které signalizují přes nějakou indikaci vstup a přes jinou indikaci výstup. AOSy konkrétně pro VT sbírám a mám jich asi dvě stovky, některé jsou klasika, některé hodně dobré a některé dost dobré...rozebírat tady proto co je nejlepší a jaké kombinace indikací jsou ideální - to by bylo na knihu...Nejedná se jen o indikace, ale třeba i o vstupy v čase nebo bereš jen jeden směr a druhý ignoruješ atd. ..Ideálem je si vybrat dvě, tři, čtyři indikace stanovit si vzájemné podmínky a z toho pak sestavit AOS. Nebo mít jiný nápad a pak jej realizovat v AOS..Valná většina je jen a jen o ceně takové nebo makové....A platí i v AOSech, třeba uvažovat jinak a nejít pernamentně s davem..:-).
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Sid

dobře..beru na vědomí.myslel jsem že by se tím třeba chtěl někdo prokousávat k svému systému..který třeba vytvaří,a mohla by se mu nějaká kombinace na vstup nebo na vystup hodit.
raději mám vstup na jinem idikatoru ,a vystup take na jiném,TF15..par..usd/jpy,eur/usd,..

díky...:))

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Luky
15 min. TF jsem už dávno opustil - 4 svíčky za hodinu toho při intradenním obchodování moc nenapoví (při datech už vůbec nic)...5 min. TF a tedy 12 svíček je už lepší...Nevím v jakém nastavení period používáš zmíněné indikace...EMA, EMA trend a CCI
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

luky: delej si prehled, o kolik trh sel tvym smerem (treba po 10 pipsech - v Excelu si dej do sloupecku 30, 40, 50, 60... treba 150 :)), pokazde, kdyz dosahne trh te dane mety, tak si to do sloupecku poznamenej, no a kdyz po 20 obchodech sectes jednotlive sloupecky, lecos ti to napovi :)) aspon uvidis, kde je ta kriticka zona, za kterou trh chodi treba vyjimecne a ty v ni muzes hledat bod pro vystup, a kde je zona, ve ktere se vyplati cekat a maximalne trochu upravit SL

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...