Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Kunas,
neporadim ti sice nastavenia ADXMAPP pre librojen, ale mne celkom pomaha mat otvoreny EURJPY, GBPJPY a USDJPY vedla seba. Ked sa zacnu tie pary hybat spolu, t.j. ze sa hybe Jen, tak to byva vacsinou tutovka. No a potom treba pozerat nastavenia na E/J a U/J, ktore asi uz mas poriesene nejakym sposobom. Snad ti pomoze aj toto..
Endy

kunas Napsal:
-------------------------------------------------------
> Zdravím,
>
> používáte někdo Sidovo ADXMA PP na 5 min TF?
> Zkouším najít nějaké optimální nastavení na
> librojenu a stále se mi to nějak nedaří. Máte s
> tím někdo lepší zkušenost?
>
> Díky
>
> kunas


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

zajímalo by mne, zda-li jsou nějaké stránky kde je výběr všech nejlepších indikátorů a aos apod. na Mt4? Teď nemám na mysli online library v meta editoru, to už jsem prolezla skrz naskrz. Spíš by mě zajímal nějaký seznam na webu:-) Případně by mě zajímalo jestli existuje návod jak si upravit již existující indikátor k obrazu svému, nebo vytvořit nový, případně třeba vložit zvukové signály? Často přijdu o nějaký trend jen kvůli tomu že mám jeden malý monitor a než se proklikám všemi páry které mám otevřeny (mám otevřeno sedm párů, pokud vstoupím do pozice tak sleduji jen ten daný abych v tom neměla bordel).

Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, zdravim ve spolek. Brouzdal jsem na netu a nahodou narazil na toto. Vim ze bych sem nemel hazet externi linky ale nad timhle se snad pravidla smiluji.. :-) Me osobne obchodni system Krokodyl docela pobavil, natolik ze zacinam premyslet o jeho "pronajmuti" ;) www.profitvn.com/ Jestli uz na to nekdo upozornoval tak se omlouvam za zbytecny spam. Treba se to nekomu zalibi a pujde si pro sve vysnene zisky.. (tu)

D.K.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...