Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím vás borci
mám problém nastavit taky AOS aký chcem,nie som doma v programovaní,vie mi niekto v tom pomocť?
Potrebujem dostat signal ak MA12E je nad Bolingerom ked stredná je 21S a oba su nad MA144E a MA62E,
to pri raste a odzadu ak je to pri poklese.K tomu ešte chcem aby DPO20 pretalo stred a RSI14 prešlo tiež cez
50 a MACD sa prekrižilo.To všetko na 15 min.grafe.Velmi si to komlikujem? Ak mi niekto viete dat na to typ
možte mi to poslat na email.Robím na živom učte zatial je to trápenie,tie signály mi často ujdu ak pri tom nie som.
dik
Ešte dotaz na tých ktorý programovaniu vo VT velmi rozumeju:neuvažovali ste zrealizovat nejaké jednodnové sedenie
kde by tý menej zdatný v tom sa troch podučili?Za nejakú korunku,aby bolo na kávu.
madu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Madu, cim viac podmienok naraz ma byt splnenych, tym tazsie dana situacia nastane. Mas tam podmienku, ze sa naraz maju prekrizit dve krivky, co moze byt problem, ak to ma nastat vsetko v jednej sviecke. Priloz sem obrazok, aby bolo jasne, ze co presne povazujes za signal. Najma tam vyznac nejakou zvislou ciarou, kedy je ten tvoj predpokladany okamih signalu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ja som rad ze ste mi poskytli taky super indikatorovy komplet, asi to bude tym ze som nieco spatne nainportoval, vecer si to inportnem znovu, periodu som nastavil na 20 ale to by nemal byt problem, popripade si to stiahnem este raz.


BTW: neviete ako by som mohol dosiahnut to aby mi WCCI zobrazovalo v celom obdobi na grafe a nie len par dni dozadu, nasiel som velmi pekny system vystupov a chcem si overit ci je skutocne taky dobry, ale na 1 mesiaci sa to moc neda

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Gula
TA je na "presne" nacasovanie vstupu, fundament na mozny smer trhu.
U mna sa stava ze TA predchadza fundamentalnu spravu a trh sa vo vacsine pripadov po sprave rozbehne tam kam dava signal TA takze osobne sa fundamentu drzim len malo lepsie povedane len hlavnych fundamentalnych sprav sa pridrzam.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...