Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Luky
na dorovnání křížových kurzů není co přibližovat. V trhu zkrátka dochází často k situaci (velmi často u vedlejších jenda párů), kterou využivají [bold]hlavně scalpeři[/bold], kdy např. je jenda za 98,00 a euro za 1,29 = křížový kurz u eurojendy by měl vycházet na 126,42 (nepočítejme spread, který je u brokerů rozdílný). Ale kurz není v daném okamžiku "X" 126,42, ale třeba jen 126,35 nebo naopak 126,50 a je tam 1-5 vteřinová (jak kdy, podle volatility trhu) proluka před dorovnáním na kříži. Ten rozdíl se tak dá dobře scalpnout, při pohlídání možného dorovnání na euro nebo jendovi. K tomu mají scalpeři dost slušná udělátka, která mapují celý trh přes křížové kurzy a pohlídají, kde (na jakém páru) k této situaci došlo. Taková taktika chce jen "maličkost" - slušný spread (nejlépe u ECN).., brokera, který scalping toleruje.., obchodovat pozice (tedy spíše scalpovat) za více lotů a hlavně mít ona dobrá udělátka, která mnohdy automaticky "sestřelují" rozdíly.
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Fletmaster,

skus sem hodit screeny tvojich nevydarených obchodov so svojim OS a skusim sa na to pozriet po tech.stránke, ale po prečítani nižšieho odkazu ma túto "podarenú" spoločnosť GCI si myslím že chyba je viacmenej u nich. To čítanie je doslova horror, pokial môžeš zbal prachy a utekaj od nich čo ti sily stačia....
Pokial ti môžem doporučiť seriozne spoločnosti na forex tak určite medzi nich patrí Saxo bank a Varengold bank, mám to z osobnej skúsenosti. Okamžité reakcie na akúkolvek otázku a to aj ked už si ich klientom čo je dôležité, lebo iné spoločnosti sú "velmi rýchle" len ked "vtáčka lapajú.".. Výpisy máš každý deň po zavretí trhu, otvrenie účtu prebehlo do 6 hodín, okamžité pripísanie penazí na účet atď.
Takže ak chceš tak hod sem screeny s OS a zároven pridaj screen 5min a 15 min grafu bez OS len čistý.



Good Luck


Gladiator028

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Stanley,

Varengold som obchodoval cez CI a je to úplne jedno lebo nenatahuju spread ani neučtuju žiadne poplatky navyše. V prípade nejakého problému ktorý potrebuješ riešiť je pohodlnejšie komunikovat v slovenčine hoci ani ang. mi nerobí problém.Na akúkolvek otázku som dostal odpoveď do 2 hodín, exekucia prebiehla vždy okmžite bez omeškania, spread maju podla mna normálny 2-3 pips u hlavných menových párov u viac exotických je vyšší , ale to som neskúmal. Pre mna je dôležitá flexibilita a seriozny prístup ku klientovi ako možno nižší spread kde ta nakoniec dostanú na slipe .


Gladiator028

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Gladiator028:
Mohu se zeptat, zda jsi obchodoval u Varengold přes Cikomodity, nebo přímo? Někde jsem o nich četl, že mají hodně "gumový" spread. Je to pravda? Jak je to u nich prosím tě s rychlostí exekuce?
Děkuji za info.


Obchodoval jsem u Varengold a udělal jsem následující zkušenost:
-rychlost exekuce a stabilita platformy výborná
-spready naprosto neuvěřitelný(např. USD/CAD se rozšířil přes 20), zadané S/L se běžně "přeslipují" proti tobě, rovněž tak příkazy čekající (limit i stop). Spredy, které jsou na demu nemají mnoho společného s ostrým účtem.
Zdravím

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Joro,

zdravím Ťa, ja taketo skúsenosti nemám ale je pravda že som u nich obchodoval pred rokom . Viacmenej som sa vyjadril k serioznosti Varengold aj k rýchlosti plnenia. K spredom som sa vyjadroval pri hlavných menových pároch lebo iné som neobchodoval.

To Stanley,

tu máš link so spreadmi rozdelenými podla platforiem:www.cikomodity.com/index.php?action=porovnanie-forexovych-spredov


Gladiator028

Link to comment
Sdílet pomocí služby

joro Napsal:
-------------------------------------------------------
> Obchodoval jsem u Varengold a udělal jsem
> následující zkušenost:
> -rychlost exekuce a stabilita platformy výborná
> -spready naprosto neuvěřitelný(např. USD/CAD se
> rozšířil přes 20), zadané S/L se běžně
> "přeslipují" proti tobě, rovněž tak příkazy
> čekající (limit i stop).

Nechápu, jak se může proti mně "přeslipovat" příkaz limit, když jeho charakteristikou je, že nemohu dostat horší plnění, než je mnou zadaná cena. Můžeš to prosím tě objasnit?


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nechápu, jak se může proti mně "přeslipovat" příkaz limit, když jeho charakteristikou je, že nemohu dostat horší plnění, než je mnou zadaná cena. Můžeš to prosím tě objasnit?

To Stanley:
nechci tady "házet bláto", ale moje osobní zkušenosti s touto společností jsou opravdu velmi zvláštní. Téměř bych si mohl myslet, že jsem nebyl vítaným klientem nebo něco v tomto smyslu,ale nejsem vztahovačný. Mnohokrát se stalo, že nastavený stop loss byl překročen proti mně a exekuce do obchodu byla zpožděná samozřejmě ve výsledku proti mně také. Přitom žádné "rekotace" nebo jiná upozornění, tak to bylo a hotovo. Zkoušel jsem je kontaktovat, protože německy hovořím lépe než anglicky, ale ničeho jsem nedosáhl.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...