Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To:Sid a jeho AOS
Díky Side za tvůj názor. Myslel jsem si to a taky jsem to někde psal, že čistý systém LSR z vysokou PRAVDĚPODOBNOSTÍ nebude jen tak nadělovat. Mám v plánu zařadit do AOSu nějaké další indikátory, ale předběhl jsi mne. :) Ale to je dobře.Díky. Těším se na tvůj "tuning" tvého AOSu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To laik

Viem kde Ti vznikol problem : Totiz ak si prvu poziciu otvoril rucne a az nasledne si zapol AOS tak AOS nevedel ze je uz otvorene a normalne otvoril iba jednu poziciu napr. 1. lot na buy a ty si mal pred tym na sell tak ta vlasne len zatvoril a to je v poriadku- ak by si teraz nechal AOS bezat tak by ti otvoril 2. loty na sell - on totiz chce 1.lotom zatvorit nim otvorenu poziciu a 1. otvorit ako novu. TAkze do buducna ak chces aby ti isiel AOS tak si najskor zapni ked nemas ziadnu poziciu.

obs...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Volf

Diki za radu - mne ani tak neslo o to aby som mohol obchodovat naraz v jednom grafe, ale sledovat roziel v pohybe napr. EUR/USD a GBP/USD a ich pohyb. Rozumies ma napriklad ide spojit dve AOS do jedneho grafu to ide, ale dve meny, ktore by mali napr jedna hodnoty vpravo a druha hodnoty vlavo ale kotovali by sucastne.

obs

Link to comment
Sdílet pomocí služby

M.F
taky na to máš v platformách indikátory (např. ve VT jsou asi tři a další ke stažení na fórech), a aby to nebylo tak jednoduché, tak si taky můžeš kreslit trendlinky a odhadovat supporty a resistence podle vlastních zkušeností - například u kanálů, které si někdo kreslí je S/R úrovní spodní nebo horní linie kanálu atd. atd.
Jiné s/r úrovně můžeš použít při 5 minutových grafech, jiné při daily...
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...