Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Caky:
doporucuji precist cele forum!! Rozohdne nezacinat odzadu. Jen Ti rikam, jake chyby jsem delal ja. Podivej se na backtesty. To ti o tom rekne vice. Rozhodne bacha na money management tohoto systemu. 25k USD na lot je naproste minimum. Hans se priklani spise k 50k USD a ja mu musim dat zapravdu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To pikey
HMA (Hull Moving Average), jehož autorem je Australan Alan Hull, je poměrně nová modifikace MA. Pokud vím existuje jak pro VT, tak i pro MT i TS. Originální nastavení je perioda 20 a typ MA Weighted (pro FX). Je určen především pro extrémně rychlý a hladký posun MA. Pokud si zadáš do Google výraz HMA Indicator, vyjede ti na HMA celkem dost odkazů.
Něco o HMA pro e-mini (Trade Sation) je tady: www.tradestation.com/Discussions/Topic.aspx?Topic_ID=40589

SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To SID

Ahoj SID, chcem sa Ta opytat jednu vec ohladne obchodovanie. Urcite budes suhlasit, nakoniec aj ty si to tu na fore hovoril, ze najlepsou technikou pri obchodovani je zlucit TA a FA a pozivat ich sucasne. Nezaoberam sa sice s FX velmi dlho, ale za tu dobu ktoru sa obchodovanie ucim mi to vychadza priblizne tak, ze zo 60% je pohyb ceny na FX zavysli prave od fundamentov a 40% tvori priestor na ciste technicke spekulovanie. Ty vo svojich clankoch hovoris, ze se tiez viacmenej sustredis na fundamenty a vcelku tomu aj rozumiem ale moja otazka je inde. Planujes svoje obchodovanie podla toho, kolko a ako dolezitych sprav sa v dany den ocakava? Teda, ci sa stava, ze v niektory den vobec VT ani nespustis, lebo ocakavas, ze nie je dovod, aby sa na trhu nieco vyznamne dialo? Dakujem Ti za odpoved.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To zyx66
Pokud si někde neválím šunky u moře o dovolené nebo nejsem mimo signál, a mimo So a Ne a vánočních svátků, tak takový den snad ani není, že bych neměl platformy puštěné - pořád se něco děje nebo se dít může.. :)...a protože mne to svým způsobem i živí.. :). Do odhadů % pro FA nebo TA v závislosti na pohybu cen, bych se vůbec nepouštěl..je to proměnlivé jako londýnské počasí..Moje příprava, už jsem to tady psal, vychází z toho, že si den předem vypíšu na papírek události, které by mohli zacloumat s trhem, to si bodnu na "nástěnku" přes sebe a v reálu na jednom monitoru sleduji dění podle indikací a AOS, které používám, a na druhém mám online zprávy a další pomocné grafy.
V seriálu jsem psal o jednom zlatém pravidle - Stop Loss, druhé je to, že se nikdy trh nepřizpůsobí tobě, ale ty se vždy a za každých okolností musíš přizpůsobit trhu. Pak se nedá jednoznačně říct, zda FA nebo TA, jen si dát dohromady nějaké souvislosti - projet si EK, kouknout kde se nachází momentální trend, porovnat to s vlastní indikací - zkrátka používat selský rozum a přizpůsobit se realitě trhu a občas něco i kontrolovaně risknout...ale když ti do toho třeba vleze nějaký blázen s bombou v metru, je to stejně zbytečné... :) (ale můžeš zase zpětně reagovat.. :) :) )
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To namodro and administrators:
ďakujem za zverejnenie prekladu Vegas Daily Tunnel Method, skvelá práca :).

To all:
z VT fóra forum.vtsystems.com/index.php?showtopic=3075 som si stiahol od nicka bemac indikátory k tejto metóde. Všetky fungujú v pohode na všetkých menových pároch okrem EUR/JPY, na ktorom sa nezobrazí správne ani jeden z nich. Podľa metódy by bolo treba zobraziť model č.2, ale ten len ukáže zhluk čiar okolo EMA a nič viac. A rovnako aj ostatné modely na tomto menovom páre nejako blbnú :( Neviete niekto, čím to je? Dík.
Martin.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...