Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu II


Doporučené příspěvky

belickajan: spec799: Other: da sa to a kedze sa vam moc nechce hrabat v historii skuste to takto: vygooglite si cci histogram. napr. na stranke greattradingsystems su indikatory pre ninju - klik, abeceda pismeno c - klik, cci histogram - klik, download - klik (podla potreby na tej istej stranke installing - klik) a teraz sa uz len pohrat s hrubkou ciar, farbou a pod. vela uspechov, dufam ze to nikomu pomoze. caute.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Mal by som prosbu pre niekoho kto ovlada ninja trader programovanie indikatorov.
Ide o malickost ktoru by mi trebalo doprogramovat do ATR indikatora.
Malo by to robit len to ze vzdy ked je hodnota vyssia vykresli sa ciara inou farbou. (tu farbu si chcem volit sam)
To je vsetko.

Keby sa niekto nasiel bol by som velmi vdacny, predpokladam ze pre niekoho kto to ovlada je to par minutova praca.
Vdaka vopred

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ahoj, dajme tomu, ze mam aktivne demo a chcem si stiahnut data - povedzme od januara 2011, treba to nahravat po kontraktnych mesiacoch alebo je to mozne cez spolocny - zluceny kontrakt? Ako dalko do historie je mozne data ulozit? prilozeny obrazok Moja druha otazka je, ked uz mam data v Historical Data Manager/ Edit, ako ich dostanem do grafu tak, aby som mohol backtestovat? rozumiem, ze toto vsetko asi vo fore je, ale oslovil ma dnes kamarat, ktoremu zajtrakonci demo, ako sa to robi a ja som to na svojom deme nestihol vyskusat. ak sa najde nikto, kto mi vie pomoct, budem ozaj vdacny. prikladam aj obrazky. Dakujem

19136

19137

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Uměl by mi někdo vysvětlit jak v NINJA traderovi (mám verzi 7) naprogramovat véčko na indikátoru CCI? umim například cross Above nebo překračování nulové linky, ale jak nadefinuju určitou formaci, tvar, které CCI vykreslilo.

Respektive jaký příkaz se v Ninja traderovi používá, když chci v paternu rozpoznat, zda-li CCI protlo určitou část, nebo utvořilo "véčko" pokuď jsem to nesrozumitelně popsal dejte vědět :-)
díky moc PaGun

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nemám možnost založit nový příspěvek, tak se omlouvám, že ho vkládám jako odpověď.Hledal jsem asi 2 hodiny odpověď na můj dotaz, i když tu podobné dotazy byly, tak řešení, které by mi pomohlo se tu neobjevilo.Mám problém s tím, že se mi nezobrazují grafy v NT7, napojil jsem se na data ZenFire, ale po vybrání kontraktního měsíce a zobrazení grafu, se v něm nezobrazí žádná svíce. Vyjmečně se u některých trhů ukázaly týdení grafy a vyšší. Dále mám také problém se stahováním dat pro market replay, kdykoli si yyberu nějaké obdobý z běžných akciových indexů, tak se zobrazí hláška ve smyslu, že data nejsou k dispozici.
A muj poslední dotaz k NT7 je, zda se v něm po připojení na data od ZenFire, dá zobrazit ukazatel Time and Sales nebo taky graf s Numbers Bary? Za odpovědi předem děkuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jenr:

je dobře, že nemůžete založit nové vlákno, protože kvůli jednorázovým dotazům se zde ani nová vlákna nezakládají - tj. toto prosím do budoucna respektujte, díky..

jinak k vašemu dotazu asi někdo těžko poradí - takhle je to hodně obecně..zkuste ofotit obrazovku se vším nastavením v DATA SERIES když otevíráte graf..třeba objevíme chybu..

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pagun:

na véčko není operátor, musíš to naprogramovat. Např. pro v nahoru třeba:

- hodnota CCI o 2 svíčky dozadu je větší než hodnota CCI o 1 svíčku dozadu a zároveň
- hodnota CCI o 1 svíčku dozadu je menší než poslední hodnota CCI

např. takhle
[ital]
if ( CCI(period)[2] > CCI(period)[1] && CCI(period)[1] {
// udělej něco
}
[/ital]
Pokud bys ještě chtěl vzít v úvahu polohu véčka, musel bys tam přidat další podmínku.

Jinak vřele doporučuju prostudovat: www.ninjatrader.com/support/helpGuides/nt7/index.html?educational_resources.htm tam najdeš vše potřebné


Link to comment
Sdílet pomocí služby

jenr k prvej otazke skus nasledovne:
historical data manager / zalozka DOWNLOAD a skus stiahnut nejake obdobie. az potom si otvor konkretny kontraktny mesiac. malo by to pomoct.

druha otazka:
ked chces tahat data do replay tak sa prv connectni na external data feed , samozrejme zalezi aj ake stare odbobie chces stiahnut. mne uz napriklad obdobie minuleho roka januar neislo stiahnut.

tretia otazka:
Time and sales zobrazis v file / NEW / time and sale (prave tlacidlo na prazdnu plochu a vyber instrumentu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Musel jsem se připojit k datům od Kineticku, ale problém zůstal. Přikládám screen kde je vidět jak mám nastevený graf. Stahování replay dat z external data fedu, je taky neúspěšné. Vše provádím dle návodu. To znamená odpojím se od kineticku, připojím se na External data feed, pak jdu na Download replay data, tam vyberu požadované období a buď se zobrazí hláška "There is no L1 Replay data available for instrument/date", nebo se zobrazí " You need to select valid instrument in order to download replay data" . K prvnímu i druhému problému přikládám screen níže:

19148

19149

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Stranger: Pagun chtěl jednu dílčí informaci a očividně něco zkoušel sám. Dodat Ti celý hotový indikátor jen tak překračuje míru pomoci, kterou chci ostatní diskutujícím poskytnout. Doporučuji Ti podívat se na: www.ninjatrader.com/support/helpGuides/nt7/index.html?tutorials.htm Level 5 - tam najdeš příklad, jak to udělat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jenr:

problém je bohužel ve vaší neznalosti:

1) u YM neexistuje kontraktní měsíc 1-12, proto vám nejde stáhnout nic (měsíce jsou 3/6/9/12)
2) pokud zkoušíte načíst intradenní graf po připojení na "Kinetick End of day free" data feed, tak vězte, že můžete zobrazit pouze denní timeframe a výše..

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak to se omlouvám, měl jsem za to, že se jedná o data z ledna 2012. Nicméně tím, že zadám správné označení kontraktního měsíce, např trh YM 06-12 nebo ES 03-12, se stejně žádná data stahovat nezačnou, vždy následuje " You need to select valid instrument in order to download replay data", pokud ale zvolím nějaký kontraktní měsíc z roku 2011, tak následuje vždy toto: "There is no L1 Replay data available for instrument/date" , takže se mi zatím žádná data z External Data Feedu stáhnout nepodařilo.

Dále jsem se zaregistroval u GF a vytvořil nové připojení s daty od CQG ale zobrazí se mi jen denní grafy kontraktních měsíců z roku 2011, takže další problém je v tom, že nemám možnost zobrazit aktuální kontraktní měsíce. V nabídce jsou na výběr měsíce několika indexů, ale podle popisu jsou včechny z roku 2011. Pokud se snažím vyhledat a přidat aktuální kontraktní měsíc není to možné.

Můžete mi prosím ještě jednou poradit, jak nechat zobrzit aktuální kontraktní měsíce s timeframe menším jak jeden den a co by mohlo způsobovat, že nelze stáhnou žádná replay data z external data feedu?

Zatím to vypadá tak, jakoby byl NT posunutý v čase o rok nazpět.?


Link to comment
Sdílet pomocí služby

to PeTu:
Aha tak k tomuhle se využívá v indikátoru hodnota bars ago :-) že mě to nenapadlo hned a kdybych chtěl do toho přidat tu podmínku že pata véčka se vytvoří na určité hodnotě, měl bych na to jít přes If close=hodnota aktuálního baru např. na CCI14 - nebo jiná funkce?
díky moc za předchozí popostrčení :-)
PaGun

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...