Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z II


Doporučené příspěvky

to Petr Jansky

omlouvám se máš pravdu, prokousal jsem se historii gomrecorderu na BigMakes a našel jsem jak to nastavit
UpDownTick a data z NT, pak to jede jak jsi psal (moje zkušenost - stačí Last data - pak je download rychlejší a míň to žere disk)

ještě jednou děkuji za trpělivost
vřelé díky

introus

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 310
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Hezký den, mohu někoho z vás zkušenějších, požádat o pomoc? Stáhl jsem si NJ7, shlédl všechny tutoriály a prolezl i diskusi, ale nikde jsem nenašel problém zobrazení grafu. Mám tedy bezplatné demo, avšak naprosto se mi nedaří zobrazit ŽÁDNÉ grafy, přestože vybírám z nabídky trhů, jež jsou v NJ nadefinovány. např NQ 6-14 se mi naprosto nezobrazuje, mám bílé okno s vertikální a horizontální osou - ale obsah žádný.

Můžete mi někdo, prosím, poradit, co dělám špatně? Peru se s tím již cca týden.

Děkuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Podle tutorialu jsem dokázal zobrazit graf v replay jen u ES 6-14. Mimochodem na replayi musím hledat, než se mi zobrazí, ale předpokládám, že je to nastavením intervalu od kdy do kdy se mají grafy zobrazit, s tím si pohraji (jak je z tutorialu zřejmé, stahují se data vždy na jeden den). Pokud ovšem nastavím jakýkoliv trh a dám pak open new chart, nezobrazí se nic. Je to tak v pořádku? Lze graf zobrazit pouze v replay?

Děkuji a omlouvám se za zřejmě banální dotazy, ale nevím si rady i po pročtení fóra a shlédnutí videí.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Apeiron32:

pro zobrazení grafu, musíš mít k dispozici data. Buď je získáš online tak, že se připojíš k poskytovateli dat jak Ti radil XNetopyr nebo můžeš zobrazit nahraná historická data - ty ovšem v čisté instalaci nejsou.

Free verze NinjaTraderu umožňuje bez dalšího vyzkoušet denní data při napojení na Kinetick. Minutová nebo ticková data je nutné získat jinde.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Apeiron32

tickova data lze ziskat ze stazenych dat Replay nasledovne, (aspon me to fungovalo)

replay lze stahnout hromadne pomoci Market Replay Downloader - web stranky NT

connect na replay data
zvolit posledni okamzik platnych dat - proste zatahnout posuvnikem nakonec
Tool - Historical ... zvolit datum a instrument a download

introus

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to all

psal jsem o použití Market Replay Downloader pro získání dat
stala se mi taková řekl bych až .....

1. měl jsem stažená data TF 03-14 z 3.3.2014 a 4.3.2014 pomocí nabídky DownLoad replay data přímo v NT
2. chtěl jsem si něco vyzkoušet tak jsem pustil na 3.3.2014 Replay - vše OK
3. chtěl jsem si stáhnout data za celý březen 2014 - použiji Market Replay Downloader
4. po stažení jsme zjistil že nově stažený soubor je větší, původní asi 4mega, nový přes 7mega
5. pustil jsem Replay na 4.3.2014 (stažený soubor pomocí Market Replay Downloader) a zadal jsem limitní nákup o 20 ticků pod cenou
6. a pak už jsem jen "čuměl"
7. okamžitě se mi ukončil obchod se ziskem , úžasné - tak kdyby to fungovalo v reálu
8. několikrát jsem zkoušel, restart PC. stejné chování
9. stáhl jsem 4.3.2014 pomocí nabídky DownLoad replay data přímo v NT znovu
a ejhle vše v pořádku
Několikrát jsem to opakoval, na normálním systemu W7, ve virtual machine XP, stejné chování

Závěr : data stažená Market Replay Downloader z TF 03-14 4.3.2014 jsou chybná,
nevím jestli i některé ostatní dny, z toho pro mě jasně plyne nespolehlivost.
Jsem programátor a tak mě napadá i otázka jak je možné aby data ovlivnila chování limitního příkazu
tímto způsobem. Nemluvě o ztrátě času.

prosím kohokoliv o vyzkoušení výše popsaného chování

Děkuji introus

Link to comment
Sdílet pomocí služby

introus:

Mě to dělá taky a podobně i 5.3. Je to jenom na první svíčce denního záznamu v 6:00 podle času v grafu.

Našel jsem značné rozdíly v průběhu dne do 11:50, pak už se obě verze téměř shodují. Taky jsem to porovnal s daty od IB, ty se liší trochu od obou verzí ale to mě nepřekvapuje. IB data mírně upravuje.

Tohle není první nesrovnalost, na kterou jsem u downloaderu narazil. Odteď se vracím k ručnímu stahování dat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,

potřeboval bych prosím poradit se zobrazením grafu. Připojil jsem se k "External Data Feed" a stáhl si data přes "Download Replay Data..." ze dnů 31.1.2014 do 19.2.2014. Chtěl jsem si zobrazit data ze dnů 31.1.2014 do 4.2.2014, ale to se mi nepodařilo. Zobrazí se mi jen data z jednoho dne od 6:00 do 6:00 následujícího dne. Pokud přejedu "šoupátkem" do následujícího dne, tak mi data z předchozího dne zmizí a zobrazují se data jen ze dne, na kterém se nachází "šoupátko". Dá se NT nastavit tak, aby mi zobrazoval alespoň 3 dny? Díky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...