Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z II


Doporučené příspěvky

robsol Wrote:
-------------------------------------------------------
> Omlouvám se za možná hloupý dotaz, ale používal
> jsem platformu SOL a tam to funguje tak, že pokud
> chci jít long na ceně X v daný moment tak jsem
> kliknuldo grafu a platforma sama vyřešila, zda je
> to aktualně stop nebo limit příkaz. Bylo to velmi
> rychlé.
>

No tenhle odstavecek podle me naznacuje ze to spis neresis ty, jaky typ prikazu se zadava, a nebo to byl proste market prikaz.

Z toho co jsi napsal v prvnim odstavci uz chapu, jak jsi to myslel a doporucil bych ti tedy nejlepe zadavani prikazu "stop limit" s predstihem (nez bar uzavre), umistit bys ho mel jeden tick nad nebo pod bar, podle toho jestli chces jit short nebo long. Timto se ti vyplni kdyz ho trh projede a kdyby to byl fofr a nevyplnil se, tak se vyplni kdyz se trh vrati. Sam tenhle typ prikazu nepouzivam, tak nevim jestli neni treba lepsi reseni, ale zkousel jsem to v NT a tenhle prikaz funguje tak ze ho zadas na konkretni cenu a hotovo. Co mi neni jasne, proc se nemusi zadavat ceny dve, tak jak je popsano v tomto clanku:
www.financnik.cz/komodity/fin_obchod/typy-obchodnich-prikazu.html

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 310
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Použití Auto trail stopu v NT7 chtěl bych u druhého kontraktu využít Auto trail stop, ale asi nechápu dobře nastavení strategie v NT7. Pokud chci použít zmíněný Auto trail stop tak nastavuji i posun na BE v oddíle výše (Auto breakeven) nebo je to už zbytečné a nastavuje se pouze ten Auto trail stop níže (předpokládám, že vlastně dokáže zastat i situaci posunu na BE při splnění podmínky nějakého nadefinovaného profit trigeru). Jde mi o to zda kombinovat obě podmínky nebo jen vyplňovat oddíl Auto trail.

26331

Link to comment
Sdílet pomocí služby

robsol:
To záleží na tom co chceš aby to dělalo. Auto breakeven a Auto trail jsou nezávislé, takže si můžeš nastavit jen jeden z nich. Na druhou stranu je často vhodné použít oba dva např. dokud cena není v profitu aspoň 30 ticků, tak nedělat nic a nechat SL na původním místě, poté při profitu 30 ticků posun SL na BEP+2 ticky pomocí Auto breakeven a při dosažení profitu např. 50 tick teprve začít autotrailovat třeba 20 ticků pod nejvyšší cenou, updatovat SL např. každých 5 ticků zvýšeného profitu. K tomu můžeš mít Profit target např. na 70 ticků a třeba ještě k tomu použít Auto chase nebo Auto reverse. Pro každý kontrakt si to můžeš udělat jinak – vše v rámci jedné ATM strategie.

Nejlíp se podívat do helpu a vyzkoušet si to:
www.ninjatrader.com/support/helpGuides/nt7/index.html?tutorial_atm_strategy_example2.htm

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Zdravim mám na novém notesu nainstalovanou platformu NT 7 účet u IB všechno šlape jak má jen při obchodování z grafu na Chart trader poličko Account je slepé je tam jen Sim účet nepustí mě na živé obchodování musí se něco zakliknout v nastavení jenže já netuším co a kde poradi mi někdo dík.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Ahoj,
v případě že obnovím Teplates ručně ( kopírováním souboru z mé vlastní zálohy) a obnova je starší víc než 21 dní.
Jakmile spustím NT dojde k smazání souboru v adresaři \Teplates\GlobalChartObject\TF 03-14.xml
a moje objekty v grafu (čáry, body...) jsou fuč. Uvedený soubor obsahuje položku kde se drží čas posledního zápisu, Když tuto položku hromadně opravím na jiný datum , ke smazaní nedojde.
Nějak mi uniká smysl mazaní - když se chci kouknout nebo backtestovat starší datum a mít tam objekty - čáry odpovídají
tomu dnu tak jsem nahranej

Prosím o sdělení zda se s tím někdo již setkal

Děkkuji

introus

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hugos,

jakožto poškozený programátor, mi můj způsob připadal lehčí a hlavně realizoval jsem ho pomocí bat souboru
Možnosti v NT znám, akorát nemám na vyzkoušení starou zálohu bez dat - jenom templates.
Jako programátorovi mi připadá dost "ujetý" kontrolovat tyto data. Možná kvůli "blbuvzdornosri"

P.S. zálohování mi připadá dost kostrbaté, pokaždé vybírat jinou složku atd.....

Děkuji za reakci

introus

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Zdravím
indikátor GomMP, write data
prosím o Vaše zkušenosti, existuje nějaká možnost jak donutit GomRecorgingIndikator - nebo v ostatních Gom indikatory, aby udělal reload dat když zapnu NT déle, např sednu k pc v 16 a chtěl bych mít načtený data jako kdybych měl GomMP zapnuté od 15 hodin, lezl jsem po BigMakes a všude možně ale co jsme pochopil tak pouze replay dat.
Děkuji za zkušenosti

introus

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Petr Jansky

jak jsem psal tak kdyz pustim treba az 17 hod pocitac tak nevim jak se obchodovalo - volume/cena od otavreni burzy. a kdyz se cena vrati do oblasti pred tim nez jsem to zapnul pocitac ...... nevi jak obchodovat
Proto jsem se ptal na to jestli jde udelat treba reload dat zpetne od otevreni burzy

Dekuji za reakci

introus

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...