Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z II


Doporučené příspěvky

V prvni rade - videl jsem to zde jiz nekolikrat, tak si neodpustim poznamku - ceho je zkratka NJ ? Pokud hovorime o Ninja Trader, pak tedy NT podle prvnich pismen jeho nazvu, prosim. NJ = nemecky jazyk :) pripadne jiny vyznam.

strong: Cas v PC musi byt na vterinu presny. Stahni si utilitu Dimension 4 na synchronizaci casu s atomovymi hodinami, tim se problemy s timerem vetsinou vyresi. www.thinkman.com/dimension4/download.htm

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 310
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj, prosím o radu(y),prošel jsem hodně stránek téhle diskuze, ale odpověď se mi nepodařilo najít...

1) v Session Manger si nastavím Sesion template US equities RTH + nastavím naše časové pásmo, dám save ale do templatu se mi to nepromítne a když se podívám znovu do SM, tak je tam uložené defaultní 24/7...

Není to ovlivněné demo účtem?

2) v případě nákupu nebo prodeje, můžu nějakým způsobem hned při provádění přikazu nastavit SL a PT?nebo musím přeskočit do okna Control Centre a tam to upravit?

Děkuju za pomoc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mlok Wrote: > > 2) v případě nákupu nebo prodeje, můžu nějakým > způsobem hned při provádění přikazu nastavit SL a > PT?nebo musím přeskočit do okna Control Centre a > tam to upravit? > Na SL / PT je nejlepsi ATM strategy - napravo vedle grafu, tam si nastavis automaticke targety a stopky (viz screen). Jinak to take jde primo v grafu pravym tlacitkem a pak buy/sell stop a buy/sell limit. Ze to jde v control centru to zase ani nevim ja :) Session manager nepouzivam, takze neporadim :) Ale nemyslim si ze na to ma vliv demo / live.

25906

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
prosím zda nemáte někdo zkušenost s provázáním oken grafu, při zpětném statickém prohlížení, v oknech nastaven stejný čas.
Příklad.
okno 1. timeframe 1 min.
okno 2. timeframe 3 min.
okno 3. timeframe 5 min.

posunu-li v okně 1. o tři minuty-svíčky, tak aby se mi automaticky posunul graf 2. o jednu svíčku
posunu-li v okně 1. o pět minut-svíček, tak aby se mi automaticky posunul graf 3. o jednu svíčku
a tak dále.

Děkuji za info introus

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Zdravím
provázání přes global cursor on funguje hezky ale řekl bych jedním směrem,
když použiju 1 min jako výchozí, pak 10 min. skáče po svíčkách 10 min - ale napřed,
to znamená že když posunu o 1 min (na 16:11) tak na 10 min. timeframe skočí o 10 min na 16:20 a vidím pohyb dopředu.
Mě by se líbila možnost něco jako je replay, která jede v realu ale dá se pouze měnit rychlost - násobky času.
Neexistuje nějaká možnost posouvat čas skokově např po 20 vteřinách , aby se přitom aktualizovaly grafu dle skutečné ceny a času - ne po celých svíčkách

Předem děkuji introus

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nevíte jak rychle zadat pouze přes myš (případně s kombinací nějakého tlačítka) příkaz do chart traderu?
Standardně to jde přes pravé tlačítko myši a pak výběr v kontextovém menu. To je bohužel dost pomalé a potřeboval bych to občas urychlit. Obchoduji range bary a potřebuji dostat limit příkaz na close baru a někdy je to velmi rychlé.



Link to comment
Sdílet pomocí služby

robsol Wrote:
-------------------------------------------------------
> Nevíte jak rychle zadat pouze přes myš (případně s
> kombinací nějakého tlačítka) příkaz do chart
> traderu?
> Standardně to jde přes pravé tlačítko myši a pak
> výběr v kontextovém menu. To je bohužel dost
> pomalé a potřeboval bych to občas urychlit.
> Obchoduji range bary a potřebuji dostat limit
> příkaz na close baru a někdy je to velmi rychlé.

Dej si limit prikaz treba 100 ticku vzdaleny nad nebo pod momentalni cenu (podle toho zda kupujes ci prodavas). Kdyz se zacne blizit okamzik vstupu, klikni na ten prikaz, posun ho tam kde bude bar zavirat, ale mysi to zatim nepotvrzuj. Teprv kdyz se bar dokresli, tak uz jen jednou kliknes mysi a je to tam. Plneni takto dostanes temer vzdy (na demu), a kdyz ne, tak to muzes pripadne jeste o tick posunout. A nebo totez ale se stop prikazy, tam bys mel plneni zarucene.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

ale takhle to přeci nemůže fungovat. Záleží jestli je bar rychlý nebo ne a cena je nad/pod zamýšleným vstupem. Potom jsem vyplněn i za cenu kterou jsem nechtěl nebo naopak mi platforma zahlásí, že už takový příkaz zadat nelze.

Já bych chtěl prostě abych mohl zadat příkaz kamkoliv tzn. jen určím zda BUY nebo SELL a dále neřeším zda STOP nebo Limit atd. Prostě až cena dojde zpět na požadovanou úroveň (a jedno z jaké strany) aby se mi příkaz zadal do trhu.
Zní to hloupě, ale prostě takový MARKET na mé předdefinované ceně.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

> Já bych chtěl prostě abych mohl zadat příkaz
> kamkoliv tzn. jen určím zda BUY nebo SELL a dále
> neřeším zda STOP nebo Limit atd. Prostě až cena
> dojde zpět na požadovanou úroveň (a jedno z jaké
> strany) aby se mi příkaz zadal do trhu.
> Zní to hloupě, ale prostě takový MARKET na mé
> předdefinované ceně.

Market na tve preddefinovane cene je totez co prikaz STOP. Pokud pouzivas RB a nejsi si do posledni chvile jisty jestli pujdes na close baru long nebo short, tak to je podle me samo o sobe na povazenou, ale budiz. V tom pripade zadej stop prikaz na obe strany vykreslujiciho se range baru (jeho open a close je zname dopredu), a mezi nimi zadej vazbu OCO. Timto se ti vyplni pri uzavreni baru jeden z prikazu a druhy se zrusi. Mozna bys musel dat screenshot s prikladem jelikoz nechapu jak to myslis s tim "z libovolne strany" a mam dojem ze chces zautomatizovat to, co se zkratka musi delat rucne: z jedne strany se vstupy delaji stopem a z druhe limitem, tak to proste je. Jedina alternativa je manualne zadany market. Treba me nekdo opravi a nebo te spatne chapu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Detroit

samozřejmě vím, kam chci na close range baru jít :-). Asi to neumím moc dobře vysvětlit, ale chci jít na close baru, ale v tu chvíli může být velmi rychle cena nad mým zamýšleným vstupem, ale i pod ním. Prostě velmi rychle tam bude oscilovat. Chtěl bych vědět co tam mám zadat na close aby mě nevyplnili v naprosto nesmyslné hladině.
Proto jsem psal z libovolné strany kvůli tomu, že cena je nade mnou nebo pode mnou a to velmi rychle.

Omlouvám se za možná hloupý dotaz, ale používal jsem platformu SOL a tam to funguje tak, že pokud chci jít long na ceně X v daný moment tak jsem kliknuldo grafu a platforma sama vyřešila, zda je to aktualně stop nebo limit příkaz. Bylo to velmi rychlé.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...