Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 310
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Cashflowz:

Free verze, která je k dispozici na stránkách Ninja Traderu obsahuje na vyzkoušení všechny funkce tedy i Strategy Wizzard. Tuto free verzi je možné napojit na data brokera nebo jiného poskytovatele a zobrazovat skutečné pohyby. Její nevýhodou je, že přes ní nejde obchodovat tedy posílat příkazy k brokerovi. Všechny vnitřní funkce NT je možné otestovat na Simu nebo na Replay. Věci spojené s konkrétním brokerem jako třeba rychlost odeslání příkazu nebo slippeage v této free verzi otestovat nejde.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Cashflowz:

Je potřeba stáhnout NT ze stránek NT a nechat si tam také vygenerovat a poslat si testovací licenci. Předpokládám, že máš ořezanou licenci od nějakého brokera. Licence od NT začíná @SIM-...... . Je možné, že software je stejný a stačilo by jenom zadat správnou licenci bez nové instalace. Já sám mám jednu instalci NT a tři různé licence. Podle toho, kterou zadám se můj NT chová - v některých menu vidím jiné nabidky apod. Co vše dovoluje Tvoje licence můžeš ověřit na:

www.ninjatrader-support2.com/tools/NtLicense.php?lc=@SIM-XXXX-XXXX-XXXX-XXXX-XXXX-XXXX-XXXXky=123456789012345678901234567890

Když místo @SIM-XXXX-XXXX-XXXX-XXXX-XXXX-XXXX-XXXX zadáš svou aktuální licenci, v okně prohlížeče se ukáže seznam funkcí NT a brokerů, které máš pro tuto licenci dostupné.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...