Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 310
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 4 týdny později...

Ahoj Potřeboval bych poradit Začátkem měsíce jsem přešel na NT verzi 7.0.1000.14 a když si nechám vykreslit poslední den pomocí replay tak se mi vždy ukáže jen poslední den ale ty předcházející ne ! Je tam prostě jen díra od začátku tohoto měsíce. dokáže mi tady s tímto poradit ? děkuji

25271

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Ahoj všichni, prosím prosím, poradil by jste mi někdo, jak nastavit AutoRetracement pro Ninja Trader? Mám zakoupený seminář E-mini trhů I., stáhl jsem si zazipovaný AutoRetracement a postupoval jsem následovně, jak jsem našel postup od michala-administratora na fóru (viz. příloha). Soubor jsem rozbalil > AutoRetracement.cs jsem vložil do C:/Dokumenty/Ninja Trader/bin/Custom/Indicator > v NT jsem dal Edit NinjaScript > Indicator > z nabídky vybral AutoRetracement.cs a dal OK.....pak mi to vyhodilo nějaké okno s nějakým skriptem toho indikátoru, předpokládám, že jen pro ověření (viz. příloha). To okno jsem normálně zavřel, ale když jsem si chtěl potom v grafu zadat nový indikátor AutoRetracement, tak se mi v nabídce indikátorů zkrátka neobjevil :-/ Nevíte někdo co s tím? Předem díky :-) Martin

25438

25439

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 týdnů později...

Zdravím všechny,
potýkám se s nastavením NT a nemohu se dobrat výsledku takže se pokusím zeptat zkušenějších.
Řeším v zásadě 2 věci:

1) Mám otevřený trh YM 2min timeframe a druhé okno YM 15min timframe. V případě, že si zaskreslím například "rectangle" (ctrl+F12) v 15min grafu, kde nastavím aby se mi rectangle objevil i v 2min grafu?

2) je možné nějakým způsobem rozdělit jedno okno grafu např.na 4 a v každé čtvrtině si otevřít jiný trh(např.:YM,ER,NQ,ES) a nebo je třeba si pro každý trh otevřít okno zvlášť?

Předem všem děkuji za odpovědi

Jakub Tykvart

Link to comment
Sdílet pomocí služby

JakubT Pokud chceš , aby se objekty z nabídky NT objevovaly na všech grafech stejného instrumentu ( CTRLF.. i F...) stačí funkci vložit do grafu např. F6 , na tuto linku dvakrát klikni a vyvolej okno s nastavením, v kolonce Attach rozbal a klikni na All charts, klikni na Apply a pak na Set Default. pak zvol jiný graf a na něm zadej F6 a po odentrování nebo OK se ti zobrazí na všech grafech tohoto instrumentu. Takto můžeš upravit i požadovaný Rectangle. Když budeš chtít zase vše vrátit , nastav v Attach pouze tvůj tf a potvrď v Set Default. L.

25771

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Prosím o radu.
Bar timer NJ v 3min time framu mi odpočítává čas cca 1min a 50sec a potom je na nule. Takže cca za 1min a 10sec
naskočí nová úsečka a opět odpočítává od 1min a 50sec. V 1min time framu neodpočítává vůbec a je celý čas na nule.
Stáhl jsem si FancyBarTimer a ten mi dělá to samé. Zkoušel jsem různé nastavení a nevím kde je chyba. Děkuji. :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...