Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z II


Doporučené příspěvky

Zdravím všechny,
potřeboval bych poradit. Chtěl bych backtestovat přes NT7, dělám vše podle toho co je v diskuzích a v manuálu o NT. Snažil jsem se připojit na historická data prostřednictvím external data a následně download replay data tak jak popisujete, ale v okamžiku kdy zvolím daný den a přes přehrávání spustím play, tak se nic nestane ( pouze jede čas, nezobrazí se graf ). Mohl by mi někdo pomoci s nastavením historických dat nebo mi dat nějaký komplexní návod či doporučení, aby to šlapalo všechno jak ma ?
Děkuji
M
:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • Odpovědí 310
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím, neví někdo jak docílím toho, aby na indikátorech CCI_Histogram se mi linka indikátoru hýbala podle aktuální ceny trhu? Přikládám screen se znázorněním o co mi jde. Myslím si, že pokud by se mi linka hýbala podle ceny, byl bych schopnější dříve reagovat na vykreslující se patterny FinWinu. Zkoušel jsem měnit některé nastavení v sekci Indicators - nastavení - visual,ale nic z toho nepomohl. Asi hledám špatně. A ještě jeden dotaz. Když jsem se pokoušel si udělat trochu pořádek (vymazat staré kontraktní měsíce) v sekci: TOOLS - INSTRUMENT MANAGER, podařilo se mi vymazat kompletně Nasdaq a teď nevím jak ho dostat zpět. Jde o to, že jsem ho nevymazal jen s nadefinovaných instrumentů, ale přímo z té tabulky Available master instruments. Snažím se dělat paper trading na trhu FESX a Nasdaq, takže u Nasdaqu jsem dopapertradoval....... Díky za odpověď. :(

22633

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...
  • 3 týdny později...

Ahoj, prosím o radu.
Backtestuji na NT s daty od AMP (CQG). Jsou zdarma na měsíc, a já je vždy obnovuji. Vždy jsem zadal nový license key a poté přes Account connection zadanový název (např. AMP3) a vybral CQG jako providera. Nyní ale zírám, protože mi najednou zmizela možnost vybrat CQG jako providera a nemohu se tak k datům dostat. Řešil jste někdo podobný problém? Pročetl jsem NT fórum a řešení zatím nenalezl. Děkuji za jakékoliv rady či nakopnutí ;)
Jakub

Link to comment
Sdílet pomocí služby

JakubP:

tohle bude asi problém v licenci u NT.
Pokud máš DEMO NT tak bys měl mít myslím možnost připojit se ke všem možným brokerům.
Pokud už máš placenou verzi NT a máš verzi pro jednoho brokera, pak by to musela být verze pro AMP aby fungovala.

Reinstall NT by snad pomohl v tomhle případě...

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...