Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Dr. ELDER a jeho knihy


tomnes

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny tradery. Jsem úúúplnýýý nováček v této oblasti. Mám zájem o knihy od Eldera. Zjistila jsem, že určitá knihkupectví u nás nabízejí jeho tituly v českém překladu. Ale dávám přednost originálu (pokud to je možné...). Můj dotaz je: náhodou o nějakých jiných možnostech, jak získat tyto knihy (kromě amazon.com) nevíte?

*** (část textu smazána z důvodu inzerce)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 259
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Amanita:
nejlepší je přes vialibri.com, to je obří databáze antikvariátu,..seženeš tam většinu známějších knih o tradingu kolikrát i za dvakrát menší cenu. Taky je dobrý kouknout se na google books...je tam většina obsahu knihy online..nějaký stránky tam chyběj ale můžeš si udělat o knize dobrej přehled.
Jinak knihy vybírej podle toho co chceš obchodovat...jestli diskréčně patterny apod. nebo chceš dělat backtesty pomocí programování a hledáš převážně mechanický systémy (i když bacha na to většina těch známejch je nefunkčních :) )
Hodně dobrá kniha na porozumění trhu je Mind over Markets (taky se v ní něco dozvíš o market profile, což je celkem funkční strategie)
Dobrý jsou taky knihy od Martina Pringa, hlavně Martin Pring od Market Momentum, Pring je jeden ze zakladatelů tohodle konceptu...Taky Raschke je dobrá (i když nějaký její věci už nefungujou, ale hlavně je to real trader :) ) výborný jsou hlavně její stránky, najdeš tam pár užitečnejch článků.
Myslim ale, že jestli umíš anglicky tak nejlepší je čerpat z nějakejch dobrejch zahraničních fór, jedno z nejlepších nekomerčních má doménu traderslaboratory (snad administrátor odpustí, je to čistě nekomerční trader. komunitní fórum) Najdeš tam spoustu informací od traderů který jsou v trhu i dvacet let. Jestli budeš mít problém najít na vialibri.com nějakou knihu, tak dej vědět
Motley

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ještě jednu radu:
Nehledej nějakej systém, kde na trh nasadíš indikátory a budeš potom obchodovat čistě mechanicky podle nich, dlouhodobě to nikdy nebude funkční! Kdyby jo, tak už to dělá každej (vim o čem mluvim sám jsem jich bezpočet testoval) Zkrátíš si tak hodně dlouhou cestu, jež vede k tomuto prozření :). Vsaď na price action (je tady na finančníku hezký vlákno), potom si taky najdi tady vlákno co popisuje systém bubbleho, jsou to ověřený a funkční koncepty na kterejch se dá stavět. Můžeš se taky mrknout na Market Profile (třeba na cbot je free obří manuál) Hodně hodnotnejch informací se dozvíš právě na traderslaboratory, koukni se do vlákna o analýze volume a na nějaké blogy zkušených traderů (zkušenost poznáš podle toho jak dlouho obchodujou :) ).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 7 months later...

Dobrý deň,
minulý týždeň som si objednal knihu od Eldera Poďte do mojej obchodnej miestnosti. Využil som ponuku slovenského online kníhkupectva (nebudem uvádzať ako reklamu). Dnes mi prišiel mail, že momentálne čakajú na knihy od dodávateľa. Vedeli by ste mi povedať, či nebude s dodávkou nejaký problém a teda, či nebudem musieť čakať priveľmi dlho? Teda aká je situácia s dodávkou tejto konkrétnej knihy.

Ďakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

roche,

kniha je principielně v prodeji (tj. není vyprodaná) a je k dispozici u hlavního distributora. Nicméně nemáme přehled o tom, kde a kdo knihy prodává (to je záležitost distribučního řetězce), tj. bohužel ani o tom kdy bude kde skladem.
Pokud jste knihu objednával přes online formulář na našich stránkách, tak napište na knihy@financnik.cz. Tyto formuláře směřujeme na naše přímé distribuční partnery a obě by měli knihy distribuovat hned.

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 9 months later...
  • 2 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...