Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolupráce IB - SIERRA Chart


PET

Doporučené příspěvky

hm no standartni cesta je c:\SierraChart
Zkuste si ji nainstalovat znova a nechej defaultni instalaci a jina neprejmenovavejte adresar, jinak vam to bude psat ohledne prav slozky. Melo by to fungovat i v Program Files, ale urcite tam neni v nazvu mezera, ma byt SierraChart. zkuste to nainstalovat proto s timto nazvem. Sierra ma prednastavene cesty pro ukladani dat a pokud to urcitym zpusobem zmenite tak to bude rvat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Zdravim vas vsechny, zacinam s obchodobanim mini Russel dle metody WCCI. Zaregistroval jsem ucet u IB pres Financnik cz, nafundoval ucet u IB a pres Financnika dle navodu stahl a nainstaloval Sierru. Taktez dle navodu nainstaloval WCCI ale v grafu se mi u Woodyho nechteji zobrazovat ty usecky na odpocet (sest usecek a cekam na trend). Vite nekdo cim by to mohlo byt? Dekuji za odpoved.

2888

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...
  • 1 month later...

Zdravím všechny,
včera (čtvrtek 1.3.2007) cca v 10 AM mi zmrzla data na Sierra, tak jsem to zabalil, ale dneska to taky nejde.
Někdy v úterý mi zmizela veškerá data (ER2, YM, SP, NQ) z platformy IB TW, takže je to úplně prázdné, ale ve středu jsem ještě obchodoval a nemělo to vliv. Nevíte někdo co se děje?
Díky
Bořek Janda

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím zkušené a ostřílené tradery,
zatím jsem studoval a studoval a zase studooval. Došel jsem k tomu, že bych chtěl zkusit
Woodiho ( www.financnik.cz/komodity/zkusenosti/woodies-cci-1.html )

Můj plán dalšího postupu je tedy následující:

1. Rozjet Sierru s Woodiho knihovnou ( www.financnik.cz/komodity/financnik/sierra_chart_woodie_cci.html )

2. Rozjet demo Interactive Brokers ( www.financnik.cz/komodity/recenze-sw/online-obchodovani-IB1.html ), propojit jej se Sierrou ( www.financnik.cz/komodity/recenze-sw/sierra-chart-interactive-brokers.html )

3. Získání historických dat. Tady nemám moc jasno. Tady www.financnik.cz/exe/sierra/objednavka.php se píše, že když si koupím level 3, tak to umožňuje i backtesting. Ale nevím, zda se pro ten backtesting musí data dokoupit zvlášť nebo zda již jsou v ceně.

4. Pokud by se data dokupovala zvlášť, tak je doporučováno to udělat tady www.scmagic.org/English/Index.htm . Ano? Jsou i jiné zdroje?

5. Testovat, studovat, testovat, studovat, testovat, studovat.

6. Pokud mi to bude na "papíře" vycházet, tak přes financnik.cz nabít naostro 5000 USD a rozjet skutečný adrenalin :-)

Je mi jasné, že za každým z těch kroků je hromada dalších detailů. [bold]Nechci po vás, abyste mi je popisovali (myslím, že značnou část jsem jich už i nastudoval), ale byl bych rád za jakékoliv vyjádření v tom smyslu, zda je výše nastíněný postup v globále namyšlen správně.[/bold]

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To: FXFan
Mrkněte do Studies (F6) a v pravém seznamu byste měl mít položku "6 Above Zero on 14CCI". Pokud ji tam nemáte, pak máte asi špatnou studii nebo je potřeba ji znovu stáhnout a "nainstalovat". Pokud tam je, zkontrolujte v Settings, že se má zobrazovat ve stejném Chart regionu jako CCI, případně zda máte v záložce Subgraphs zadáno, že se má zobrazovat jako Draw style:Bar a Line Style:Solid.
Přeji mnoho $$$

Radovan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj vsem prosim pomozte uz si nevim rady a z procitani fora me uz boli hlava :-). Mam Live IB koupenou Sierru postahoval jsm vse co se objevuje na foru (aspon myslim ze vse) presto me sierra ukazuje u ER2 jine hodnoty nez ukazuje IB. Vcase otevrene burzy IB treba 784.40 a siera 774.10 a podobne. Nebo se CCI zobrazje dve hodky dobre a najednou prestane vykreslovat svicky a svisle linky . S tim se moc obchodovat neda :-) a aby nebylo vseho dost tak u TSIMplus to hlasi uz nehlasi errory ale nezobrazuji se tam ceny a vse je sedive krome neceho co ma oznaceni KLAC.
Budu velice vdecny za jakoukoliv radu pripadne odkaz nekam do fora ja nic nenasel kdo by mel stejny problem.

krasny den preji - :-) Tomas Linger

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mam :-) ono to plus minus autobus tomu dni odpovida ty castky tak jsem myslel ze to jenormalni ale moc se me to nezdalo .-). Hlavne je divne to ze to prestane zniceho nic vykreslovat linky bez varovani (net je OK) pritom pocitadlo CCI pocita dal. Ono i ty linky kdyz to nejak jede tak to vykresluje se spozdenim treba to ukonci odpocet zacnenanovo pocitat dalsi usecku a az tak po pet deseti vterina se vykresli usecka. Divne co :-) :-(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mam :-) ono to plus minus autobus tomu danemu dni odpovida ty castky tak jsem myslel ze to jenormalni ale moc se me to nezdalo .-). Hlavne je divne to ze to prestane zniceho nic vykreslovat linky bez varovani (net je OK) pritom pocitadlo CCI pocita dal. ja na to koukam cekam podle pocitadla na dalsi usecku a nic .... Ono i ty linky jsou divny kdyz to nejak jede tak to vykresluje se spozdenim treba to ukonci odpocet zacne pocitat nanovo dalsi usecku a az tak po peti deseti vterina se vykresli usecka. Divne co :-) :-( nevim co s tim

Link to comment
Sdílet pomocí služby

vcera to asi hodku jelo dobre a pak se zas zastavilo vykreslovani svicek bezduvodne bez varovano. net mam spolehlivej nevim uz co s tim :-( obcas to napise v log souboru pri zapinani programu tohle

error code 2104 RQN: -1

nebo

HMDS server connection was successful error code 165 RQN: 2

nejcasteji

No historical data query found for ticker id:4 error code: 366 RQN: 4

nevite prosim nekdo co by to mohlo byt ?
Problem je asi v tom ze se to nechce pravidelne aktualizovat nevim uz si rady .

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
×
×
  • Vytvořit...