Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolupráce IB - SIERRA Chart


PET

Doporučené příspěvky

tak ty bary jsou v pořádku, ale je to všechno o jednu hodinu posunuté dopředu. Podobný problém se tady už řešil před nedávnem, ale jak byl vyřešen to nevím, protože jsem to nesledoval. Zkus si projít diskuzi, třeba něco objevíš, popř. by ti mohl s tímto problémem poradit někdo, kdo to už vyřešil.
Držím palce
P.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Pietro.
Stale nemozem rozbehat TWS+SC. Grafy mam uz zhodne ale je tam zhruba 1 hod posunutie ktore ked zmenim v trade service setting s offsetom -1 hodina tak sa narovna ale vtedy nedostavam ziadne aktualne data do SC, iba mam spravne grafy zo vcera. V siere mam nastavenie od 15:30-22:15. Presiel som aj diskusiu tu ale nic som nenasiel. Ake mas nastavenia tiume offset a chart setting v siere- start time a end time?
Vdaka
alter

Link to comment
Sdílet pomocí služby

alter: moc rád bych ti pomohl, ale fakt jsem tento problém nikdy neřešil takže nevím. Přikládám "foto" mého nastavení, snad ti to pomůže. Popř. mě ještě napadá, že může být problém ve verzích TWS a Sierry, zkus si nainstalovat jinou verzi TWS a Siery a třeba to pomůže. Já mám starší verze a vyhly se mi ty problémy, co tady nedávno byly popisované s načítáním dat atd. P.

3570

3571

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj.
Hm, no ma defacto to iste tak som to skusil preinstalovat. Teraz vsak nemam ziadne historicke data , a ked sa napojim cez TWS na data z IB tak mi SC zobrazuje len dnesne data...nic viac. Ako prosim ta updatujem data tak aby som mal aj nejaky backfill. Mam download backfill zaskrnuty a nastaveny na nejakych 5-6 dni ale evidentne to nefunguje.
Vdaka
alter

Link to comment
Sdílet pomocí služby

alter:
1) zkontroluj kolik máš v "Chart settings" napsaných dní v "Days to display". Pokud tam máš jen jeden, pak je chyba zde a zobrazuje se ti jen jeden den i kdybys jich měl nahraných více. Napiš tam třeba 45 a je to. Pokud není chyba zde mohl být problém v jednorázovém načtení dat.
2) V tom případě zkontroluj jestli máš v "Data servis settings" napsaných alespon 14 dní v "Download backfill". Potom si smaž soubor ve kterém máš data tzn. ER2-200706-GLOBEX (v případě, že tam máš skutečně jen jeden den) a znovu si ho zadej a otevři. Měly by se ti data normálně načíst 14 dní pozpátku.
P.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Nemůžu otevřít v Sieře intradenní grafy žádných futures (corn, crude oil, gold....). Podařilo se mi otevřít pouze indexy -ER2, YS, ES, které obchoduji . Po zadání futures kontaktu do platformy IB, zadám dle tohoto kontrakt do Siery - např. ZC-200707-ecbot.mnd, Siera v lepším případě zobrazí okno s hláškou "Historical Download Complete" ale ke spuštění intradenního grafu nedojde a okno zůstane prázdné v horším případě dává hlášení Error code321 RQN ....... Mám Sieru verzi 170 Level 3 přes Finančníka a live účet + demo účet u IB verze 871.3 taktéž přes Finančníka. Už nevím co dál zkoušet.
Grafy ER2, YS, ES fungují jak v demu, tak v live ale nic jiného mi nejde v Sieře otevřít.
Základní nastavení Siery a IB pro příjem dat mám dle již mnohokrát zveřejňovaných návodů na Finančníku.

Předem děkuji za každou pomoc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Dobrý den
Včera jsem nainstaloval novou verzi TWS a s verzí Sierry 170 to dělá tento problém: včera mě to vůbec nenačetlo data za včerejšek 11.6.07, dnes ráno když jsem to zapnul tak za včerejšek jsou tam data od 22:25 do 23:00. Páteční data z 8.6. mě to načetlo jen do 20:50. Dnes mě to již načítá v pořádku. Mám zaplá data na 24 hodin. Nejsem moc dobrý odborník přes PC a proto nevím kde je chyba. Díky za pomoc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...