Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolupráce IB - SIERRA Chart


PET

Doporučené příspěvky

czMorpheus, alter

Presne to bol dovod preco som upgradeoval SC na poslednu verziu :)

Alter, ak si cital posledny clanok od Petra ohladom tick/volume grafov, spomina tam nieco ohladom backfillu dat. Teda vyzera to tak, ze backfillnute data mozu mat male odchylky od tych ktore by si ziskal pocas live pripojenia v tom case. Rozdiel medzi QT a SC som uz vyriesil, bola to moja chyba :) QT ma totiz vlastny nastroj na synchronizaciu casu.

-Doggy

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravím,
chtěl bych se zeptat, jestli když jsem si právě stáhl data od SCMagicu a chystám se objednat si Sierru na backtesting, jestli mi stačí i level 1. Podle toho co sem četl na jejich webu by mi to stačit mělo, ale nejsem si jistej, tak se radši ještě poptám. Od Sierry zatím chci pouze zobrazování minutovejch a volume grafů, indikátory, případně nahrát i Woodieho, nic moc víc asi zatím potřebovat nebudu, u IB budu otevírat účet a propojovat se Sierrou asi až někdy v říjnu, takže objednávat hned lvl 3 kvůli propojování ještě nechci.

Předem moc děkuju za odpověď,
Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak ještě jednou já. Před chvílí jsem si zaplatil level 3 Sierry, data z SCMagicu mám stažený. Rozjedu Sierru, dám Intraday Chart, grafy který tam jsou na zkoušku jdou zobrazit v pohodě... Pak si ale dám zobrazit ty data který jsem si stáhl, okno zůstane černý a vyhodí mi to hlášku:

Software version: 170 11:40:00 07/08/07
Usage end date: 8/20/2007. Current Service Level: 3 11:40:00 07/08/07
Time Offset Setting: +0:00:00 11:40:00 07/08/07
Currently no data in file to display. Will start download and updates. C:\Program Files\Sierra Chart\data\ER2-200709-GLOBEX.mnd 11:40:06 07/08/07
No service is selected. Please go to Global Settings >> Data/Trade Service Settings to set up Sierra Chart for your service. 11:40:06 07/08/07
Select Help >> Data/Trade Services on the menu for help with getting set up with one of the supported services. 11:40:06 07/08/07
No service is selected. Please go to Global Settings >> Data/Trade Service Settings to set up Sierra Chart for your service. 11:40:06 07/08/07
Select Help >> Data/Trade Services on the menu for help with getting set up with one of the supported services. 11:40:06 07/08/07

Netuším co s tím mám dělat, poraďte prosím někdo. Do těch Data/Trade Service Settings jsem se díval a nějak nevím co po mně ta Sierra chce...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Dobry den,
chcela by som vas poziadat o radu so stahovanim historickych dat. Mam predplatene IB a Sierru (level 3). Historicke data sa mi stiahnu iba od marca 2007, ale backtesting by som si chcela urobit dlhodobejsie. Vie mi niekto poradit, ci to moze byt sposobene levelom Sierry, alebo nejakym zlym nastavenim a ako mam tento problem odstranit. Dakujem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Zdravim,

mam ostry ucet u IB i ucet na papertrading. Nevi nekdo kde muze byt problem - zkousim pres Sierru nacitat ID data pro ES. Pres ostry ucet u IB to jde, pres papertrading nikoliv. Je pravda, ze muzu mit najednout otevreny oba ucty nicmene nerad bych se spletl a poslal prikaz na ostry ucet.
mg

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,
chtěl bych Vás poprosit o odpověď na mé otázky. Přečetl jsem si celé toto vlákno, ale není mi to úplně jasné. Obchoduju FX s MT4 a jako systém WCCI na který nedám dopustit kvůli nízkým drawdownům a konzistentním výsledkům. Na FX pozoruju současně 14 různých párů a mám s tím skvělé výsledky. Rád bych ale inovoval a to v následujících bodech:

1.chci brokera s nízkými poplatky a širší nabídkou obchodovatelných trhů
takže uvažuju o IB
2. nelíbí se mi zbytečná složitost TWS a exekuce, chtěl bych to tak jednoduché jako s MT4, kliknu myší přímo na WCCI indikaci, zadám stopku a otevřu obchod. Jakou platformu by jste mi doporučili? ( měla by mít WCCI, zobrazovat všechny trhy včetn currency, jednoduchost s exekucí na kliknutí a použitelná u IB)

Děkuju za případnou odpověď a omlouvám se za elementární pro mě ale důležitou otázku! :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Ahoj
Prosím o radu zkušené. Dnes mě SC znovu nenačetla data, ale tentokrát pouze pro YM. Zkoušel jsem zadat i zlato ZG a tentýž problém. Pro YM mám poslední data od 31.8.,ale jsou to nekompletní dny. Mám grafy nastaveny od 15:30 do 22:30. Data mám nekompletní pro YM, někdy celý den, někdy jenom do 19:00. Zkoušel jsem i downlnd historická data a nepomáhá to. Kde muže být prosím problém? Mckrát děkuji za pomoc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat jestli měl někdo podobný problém a jak ho řešil.
Nainstaloval jsem si sieru nastavil aby stahovala data z IB, ale když ji zapnu tak mi nestáhne žádný backfilll. Začne stahovat od doby kdy jsem ji připojil k aplikaci IB, když zkusím odpojení a zachvíli připojit tak mě nechá mezeru v datech kdy byla odpojená.
Děkuji za rady

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...