Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolupráce IB - SIERRA Chart


PET

Doporučené příspěvky

Dobrý den,
Díky za komentáře.
Tak večer šla 166 již bez problémů. Pravděpodobně bude někde chyba na straně IT. Problémem je, že to nerozchodím v práci pro backfill a ani offline bez TWS. Ještě to prověřím a zkusím najít kde ta chyba je.

To PET: díky za typ. Konečně jsem si na SC zvykl. Je fakt, že poslední dobou těch problémů společně s IB nějak narůstá. Nebo je to jen můj subjektivní dojem? Zatím to nebudu lámat a uvidíme jak dál.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den,
Mam otvoreny ucet u IB , stiahol som najnovsiu TWS a napojil sa na data od IB (predpokladam ze nie su deformovane ani opozdene) . Problem je ze ked sa snazim tieto data zobrazit v siere (verziia 161) dostavam hlasku


Data Feed Message: Market data farm connection is OK:usfuture Error Code: 2104 RQN: -1. 16:32:24 04/17/07
Currently no data in file to display. Will start download and updates. C:\SierraChart\data\ER2-200706-ECBOT.mnd 16:32:41 04/17/07

Symbol Error: ER2-200706-ECBOT is unknown, unavailable, or improperly formatted. 16:34:29 04/17/07
Data Feed Message: No security definition has been found for the request Error Code: 200 RQN: 2. 16:34:30 04/17/07

Data Feed Message: No historical data query found for ticker id:2 Error Code: 366 RQN: 2. 16:34:30 04/17/07


1. Neviete mi prosim vas niekto poradit v com moze byt problem?
2. Je mozne nejakym sposobom zadavat prikazi cez BT a nie priamo cez TWS? Mam otovorene aj papertradeove konto a zda sa mi ze sa to tu niekomu podarilo tak aby sa prikazi neodosielali do IB ale len spracovavali v ramci mojho PC.
3. Kolko dat priblizne stiahnete za mesiac , mam totis pretplatenych 2GB a neviem ci je to dost.

Vdaka za rady.
alter

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tak to jsem taky zvědavej. Ta hláška "Market data farm connection is OK:usfuture Error Code: 2104 RQN: -1" mě už taky dlouho znervózňuje. Ale data tikaj, já zatím obchoduju na papíře, tak jsem zatím v klidu. Pokud má ale někdo nějaký poznatek, budu taky moc rád.....

PS: jedu taky SC v.161

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hm, no charts uz mam ale evidentne su uplne ine ako by mali byt, vobec sa nezhoduju s normalnym priebehom a zda sa mi ze je tam aj nejake oneskorenie. Je potrebene v siere este nieco nastavovat? Ja som nastavil cas 1530-2215 ktory je pre ER2 obchodovatelny + nastavenie co su popisane aj na financiku , nuz ale ked pustim TWS tak sa mi stahuju do SC uplne ine grafy. Viem mi niekto pomost co s tym este treba spravit?
Vdaka
alter

Link to comment
Sdílet pomocí služby

alter: problém není ve stahování dat z IB, ale v nastavení zobrazení v Sieře. Pokud bys obchodoval dle Woodiho, tzn. bez cenových grafů, tak je ten graf v pořádku. Pokud chceš vidět i ceny, zkus zmáčknout "alt 0 (nula)" a vyjet šipkou až nahoru a objeví se ti tlustá bílá linka, kterou "uchytíš" levým tlačítkem myši a stáhneš dolů a objeví se ti cenový graf. Mělo by to pomoct.
P.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...