Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolupráce IB - SIERRA Chart


PET

Doporučené příspěvky

Dobry den - mate nekdo zkusenosti se zadavanim obchodnich prikazu v sierre? Je to jednoduche - prehledne? Rozhoduji se jaky software pouzit pro intradenni obchody v navaznosti na platformu IB. Prozatim me nadchnul Bracket Trader, ale tam mi jde obchodovat pouze jednu komoditu - mozna delam nekde chybu.

Dekuji Jura

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jura.ch V Sieře se dá obochodovat a to dokonce jednoduše přímo z grafů. Anebo klasicky pomocí DOMu. V grafu jsou pak vidět pomocí čar zadaný příkazy, otevřený pozice atd. Stop lossy atd. jdou jednosuše posunovat přetažením myší. Viz přiložený obrázek. V Bracket Traderu jde obchodovat normálně pouze jedna komodita. Pokud bys chtěl víc, lze to taky. Viz help programu - Multiple Symbols.

5654

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...
  • 2 týdny později...

Přeju všem krásný den,
i přes pročítání diskuse bych chtěl poprosit o radu,nepodařilo se mi to nikde pořádně vyčíst. Chtěl bych začít paper obchodovat, mám simulovaný účet u IB, ale nejde mi spustit graf. Jaká je teď zkratka pro e-mini Russel2000 a jak je to s kontraktními měsíci.
moc díky za pomoc,
přeju všem mnoho úspěchů.
David

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim vsetkych,

chcem sa spytat, ci niekto obchodujete priamo z grafov Sierry a ake su Vase skusenosti s prepojenim na TWS, hlavne co sa tyka
- rychlost a spolahlivost odoslania / zrusenia prikazov
- posuvanie STP / PT v grafe a jeho posunutie v TWS
- managovanie viacej kontraktov a postupne uzatvarenie pozicii
- skusenosti s prikazmi, ktore 'vyseli' v TWS/Sierre ale neboli v Sierre/TWS a ci ich bolo lahke zmazat / zmenit

Vopred dakujem za Vas nazor
Kef




Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím
Po dlouhé době jsem si chtěl dát do pořádku data a v Sierra jsem downloadoval trhy které sleduji ES,NQ,YM,EUR vše OK. Jako obvykle probíhal download a když se někdy zadrhnul, opravil jsem to Upravy-Editovat/Obnovit data a OK.
Ale u bývalého ER2 to nemohu zvládnout. V TWS mám RUT-NYBOT-...TFZ8 a data mně jdou. Když v Sierra otevřu nový intradenní graf TFZ8, tak se začnou data načítat od okamžiku otevření grafu. Napíše mně to žluté pole že chce downloadovat histor.data, ale nic. Po chvíli se objeví Download failed. Když ho chci oblbnout výše popsanou fintou, tak nic.
Tak nevim řekla moje.????

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Valaki:

Taky mě to včera u TF nešlo(někdy se mě to "kouše"i u jiných tickerů),konkrétně včera jsem TF zkoušel 20x a nic,dělal jsem to v průběhu obchodních hodin.Mám zkušenost že pokud si stáhnu data ráno nebo nejpozději do 15,30 tak jde vše mnohem lépe stahovat.TF jsem opravil dnes ráno přes Edit...(mimo obchodní hodiny),a byly tam hned úplně všechny.Možná náhoda,ale zkus to.

borax

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...
×
×
  • Vytvořit...