Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolupráce IB - SIERRA Chart


PET

Doporučené příspěvky

dobry den mam dotaz co sa tyka dat vykreslovanych v sierra chart od IB, obchodujem live pol roka trh NQ graf vol. 2000 od ib stahujem tickove data,a pred par tyzdnami som sa stretol s problemom vykreslenych dat v sierre na viacerych pocitacoch, konkretne ide o to ze ked som celu obchodnu seansu obchodoval na notebooku a potom som si zapol desktop pc a tam nacital data tak tie vykazovali odchylky od dat na notebooku, odchylky boli az take vazne ze niektore signaly ktore som mal vykreslene na notebooku neboli vykreslene na desktope a naopak, chcel by som sa opytat ci sa uz niekto stretol s tymto problemom popripade ci niekto nasiel riesenie ako mam na viacerych pocitacoch rovnake data, za odpovede dakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 years later...

Dobrý den. Používám program Sierrachart a TWS od Interactive Brokers. Nepodařilo se mi propojit účet pro papretrading se Sierrou. V Sieře se načítá pouze černá obrazovka. Propojení normálního "ostrého" účtu se Sierrou mi přitom funguje. V obou případech postupuji stejně podle návodů z www.financnik.cz. Nevíte někdo, co dělám špatně? Děkuji za radu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Ahoj všem, obracím se na zkušenější s prosbou. Pokud obchoduji historická data mám vše v pořádku, ale pokud najedu na profi obchod neustále mne to po určité době vyhazuje.Tzn. zhruba po hodině obchodu. Nevím kde mám hledat nápravu - spíš kde jsem udělal chybu v zadání. Je možno, i když vím že nejsem v tom správném vlákně, aby mi někdo pomohl s radou?

23637

23638

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...
  • 5 týdnů později...

Dobrý deň.Som začiatočník a chcel by som požiadať o radu .nedávno som si zakúpil sieru a chcem si zaobstarať dáta od IB .stiahol som si TraderWorkStation ale ked sa chcem naň prihlásiť stiahne mi dokument ktorý sa nedá otvoriť preto si nemožem otvoriť účet v TWS ... vedel by mi niekto s týmto poradiť ? vďaka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

Dobrý den,

chtěl bych poprosit o radu, ale nevím jestli jsem ve správném vláknu. Ale přesto to zkusím:)

Když zadám vstupní příkaz v Sieře "pošle se" do TWS, ale tam jen visí a čeká na potvrzení (Transmit).

Nejde to nějak nastavit, aby když zadám příkaz je hned vyplněn i v TWS?? (bez dalšího potvrzování) a aby byly
odeslány i příkazy PT a SL s OCO vazbami?

Už jsem projel stránky Sierry, IB i tady pár diskuzí, ale zatím bezúspěšně.

Předem děkuji za jakoukoli odpovědi.

Libor

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Dobrý den,
mám IB přes Sierru - FIMS, celkem se mi daří, ale jak uzavřu obchod tak nevím jak ho zpátky zviditelnit na Sierre, nevím jak to udělat abych viděl kde jsem vystoupil a kde vystoupil. Chci si to vyfotit a založit do obchodního deníku, ale nevím jak ho zpátky zviditelnit
Děkuji za radu
Adam

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Jelikož mi SC stále dělá viz níže, tak se znovu ptám zde, zda někdo neví, co s tím. Psal jsem i na SC support, ale zatím nikdo neodepsal. S tímto se obchodovat nějak nedá. :-(

Nevíte někdo, proč mi v SC, když zadám a následně v grafu kliknu na ten křížek pro zrušení příkazu, tento příkaz píše Cancell, ale v IB je stále aktivní? V SC mi sice píše Cancell, ale je stále aktivní a nechce mi zmizet. Musím udělat restart SC a pak již příkaz zmizí.
Nestalo se mi to poprvé. Už se mi stalo, že jsem takto příkaz zrušil, ten stalé visel v IB. V SC mi zmizel příkaz pro PT a SL, ale stále tam visel vstupní příkaz u kterého bylo Cancell. Hodilo mne to do obchodu, ale zase jsem tam už neměl žádný PT ani SL. Zkoušel jsem to ukončit přes Flatten, ale ani to nějak nefungovalo. Nevíte někdo, kde dělám chybu?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

setkal jsem se s tím rovněž a mám takovou teorii, že když zadám příkaz v SCH, a rychle se rozmyslím a kliknu na jeho zrušení v době, kdy ještě není řádně naveden do IB, tak se zruší sdružené příkazy, zruší se příkaz v SCH, ale zůtane někde viset na půll cesty do IB (nebo jen z IB přímo na burzu?) a nejde vidět, nejde zrušit, "jenom" se pak někdy vyplní !! - byl jsem z toho velice nesvůj !!!

nebyla to častá situace, ale cca 3x celkem se mi to stalo, dával jsem si pak chvilku pozor, abych v případě že se rozmyslím, nerušil příkaz "vteřinově" ale přece jen s nějakým (byť minimálním) odstupem, případně jsem vyplněn hned posunul PT ke vstupu, vystoupil jsem s plusovou nulou

jsetli jsem si to vysvětlil dobře nebo ne, těžko říct , snad to pomůže

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak jsem na to přišel.
Při vstupu do obchodu mi vždy IB vyhodila okno, že otvírám pozici. Pokud jsem toto nepotvrdil, tak nastala vždy tato chyba se zrušením příkazu v SC. Stačí zaškrtnout, aby se toto okno již příště nezobrazovalo a je vyřešeno.
Divné je, že pokud se toto okno nepotvrdilo, tak v SC se příkaz normálně vyplnil.
Hlavně, že je to vyřešené. :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...