Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTraders


Dimi

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 235
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 3 týdny později...
  • 3 týdny později...

Zdravim,

potreboval bych pomoc pri zobrazeni historickych grafu (Nasdaq,ER2), ktere jsme obdrzeli pred kurzem workshop backtestingu. S prvnim datem(ER2),se kterym jsme na kurzu pracovali nebyl zadny problem,pouze s temi,ktere jsme obdrzeli v mailu jako doplnek pro domaci backtest. Import je v poradku,problemem vypada Last date,kdyz si napriklad nastavim zobrazit graf Nasdaq.

Dekuju za pripadne odpovedi.

Daniel :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

gandalf33

Zavření pozic je vždy to první co kontroluji. Obchoduji pouze - 15.30 - 17.30 hod. Tam byl ten problém, že jsem musel napřed otevřít pozici s kontrakty do výše initial marginu/účet, vstoupit do fiktivního obchodu, ten uzavřít a pak jsem mohl přidat další kontrakt a toto mě již platfoma vzala. Na jiném vlákně se k tomu vyjadřoval Petr - nic podobného neviděl. Tento týden - 2 seance - pondělí a dnes je to O.K. Záhada, ale dost nepříjemná.

Děkuji Ti za rychlou reakci. Doufám, že to již bude O.K.

P.J.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravíčko,

mám takovou prosbu a nikde to nemůžu najít, hned mě nekamenujte, asi to někde bude ale fakt nevím kde. Jedu live a rád bych zkusil přidávat do trendu další pozici (prostě přidat do rozjetýho vlaku další), ale když to zkouším ( na testu samo sebou) tak to nastaví SL a PT podle první pozice. Rád bych tomu udělil vlastní SL a PT. Jakým způsobem se to dá pls nastavit ??? Díky a pěkný večer.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to admirer:
Nevím, zda to chápu přesně a zda to tedy přesně popíšu? Asi SL a PT zadáváš pomocí ATM strategie, SL můžeš zrušit a nastavit nový pomocí příkazu STOP MARKET(CTRL + prostřední tlačítko), ale problém je, že pokuď ti trh protne nový SL, který si nastavil pro druhý kontrakt a je víš než SL prvního kontraktu, uzavře se ti první otevřený kontrakt. Tady nelze propojit SL s určitým kontraktem! Jeden koupíš, druhý koupíš a když jeden prodáš, prodáš vždy ten prvně koupený! Tak snad jsem dotaz pochopil správně :)

Ať se daří
Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

admirer: ak pouzivate ATM strategie, tak proste v tom dropdowne vyberte novu strategiu pred opatonym vstupom do trhu, to vam umiestni novy SL a PT zvlast. Ak mate vybranu tu aktivnu strategiu, tak vam to po dalsom vstupe samozrejme navysi SL a PT aktivnej strategie. Toto sa da upravit aj v nastaveniach bud chart tradera alebo DOM properties, ci ma po vstupe zostavat vybrana aktivna strategia alebo sa ma nastavit nova teda ta povodna vybrana.

14012

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...