Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTraders


Dimi

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 235
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

zdravím,

chci se zeptat jestli někdo náhodou nedokáže pomoci. Backtestuji Euro-bund, stáhnul sem si data 12-08, 03-09,ale data 06-09 a 09-09 nejdou - objeví se jen bílý graf (i když čekám několik minut). Data 12-09 se normálně načítají, a i datum v kalendáři sem nastavil dle expiračních měsíců.....

díky moc za rady nebo tipy.

Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Zdravím všechny příznivce NT. Jak jistě víte, je v plném vývoji verze 7. Možná se vám bude hodit se o ní něco málo pokud to ještě nevíte, dozvědět. Mě osobně se velmi líbí podle následující ukázky se máme opravdu na co těšit... Snad zůstane možnost pro sim stejná jako u 6.5. Tak se nechme překvapit. (tu)


www.ninjatrader-support2.com//Doc/Videos/Version%207%20Charting%20Overview/NinjaTrader%207%20Charting%20Overview.html

Link to comment
Sdílet pomocí služby

hirens:

hezky udělané intro..de vidět, že se sedmičkou si u ninji opravdu vyhráli a je tam spousta super věcí, které pomůžou v práci...malůvky, nastavení a práce v grafu je luxusní..z ryze technických věcí se mi hodně líbí - pokud jsem to správně pochopil (pokud ne, pardon za dezinfo) - možnost aktivace SL či PT při doteku např. trendové linky..což je super v případech, kdy se třeba PT určuje právě diagonálama..

PS. taky koukám, že asi změnili logo ikonku :)

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kosatomas: taky by sis mel vytvorit novou mailovku,jak tam zadas stejnou 2x,tak te to taky nepusti.mimochodem me to pres 10minutemainefungovalo.zkratka jit na komp,kde se jeste nikdo u zenu neregistroval a zadat novou mailovku,to by melo stacit.jo,mozna je lepsi pouzit nejakou mailovku s koncovkou com,jako yahoo ci tak neco.tak at to rychle zprovoznis.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...