Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
Dimi

NinjaTraders

Doporučené příspěvky

Ahoj, doufám,že máš ninja trader platformu já totiž jinou neznám. Posílám ti screen a dáš si file potom new a chart a objeví se ti to co na screenu a je to jednoduchý. Přeju hodně štěstí čau (tu)

12626

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
jasne mam ninju 6.5 verziu.. no posielam moj screen ked som zadal presne tak ako to ma byt podla tvojho screenu. ja som asi debil alebo uz neviem :D

12627

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
To Tomassino:

ahoj, prosím Tě můžeš mi říci jak dostanu do NJ Renko chart, v nabídce druhů grafů to defaultně není, je to tedy třeba odněkud natáhnout ?

Díky

Ivke

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
S prichodem NT7 se snazim presunout indikatory z NT6.5 do NT7 ale bohuzel to nefunguje stejne jako u NT6.5
Jedna se mi jen o AutoRetracement indikator ktery psal nekdo z Cechu bohuzel neuvedl v kodu kontakt.
Nevite nekdo jak tento indikator zkompilovat pro NT7?
Google mlciii ....

Dikes
Honza

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
čau zrovna dneska jsem si do NT 7 přehrával šablonu finWin z NT6 navod jsem našel v jinem vlakně snad ti pomuže :
1) ze složky ninja trader 6.5/bin/custom/indicators překopiruj ten rvuj indikátor do stejné složky v NJ7
2) otevři si v Tools/edit ninja script/ indicators ten co sis přidal
3) klikni na pátou ikonku z prava (compile) chvilku to zahrabe a po uložení a zavření bys měl mít už indikátor v nabídce
měto fungovalo !

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
LUKY:

dle informací, které jsem v červnu zaslechl od člověka z NT, to mělo být otázkou několika málo týdnů, ne měsíců..tj. každou chvíli by to mělo být, ale zaručit vám to nikdo nezaručí..takže to berte jako neoficiální info..vždycky se může vyskytnout další chyba, která to zase celé zbrzdí..

majkll

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravim ,

neviem si poradit s indikatorom autoretracement v NT7. AJ po compile mi ho vykresluje chybne. AK viete niekto poradit, budem rad. Vdaka.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

• Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.