Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

E-mini NASDAQ II


Doporučené příspěvky

papo 33:
skor my to pride ako ked to nejde UP ideme DOWN (alebo super rychle rozhodovanie a vela skusenosti) ????
- mas aj na to nejake pravidlo ze ak zlyha povodny smer tak vstupujes do druheho smeru ?
-lebo v pohode to mohla byt aj Korekcia a nasledne pokracovanie do povodneho smeru ?

- aky pouzivas SL kedze pri tom druhom vstupe si mal cenu 3594,25 a protipohyb bol do 3597,00
co my dava ze pracujes s mim. 3b SL ???

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tomm, skusenosti je velmi relativny pojem, lebo obchodujem live presne od 27.11.2013. Ale je pravda, ze mam stravenych nespocetne vela hodin nad grafmi a backtestov som urobil asi 4 verzie na NQ. A januar mam zatial uspesny(taham seriu 5 obchodov na plnom PT za sebou, ked neratam BE+1) Na zaklade backtestu mam stanoveny fixny PT 6,5b a SL 3b, takze v tomto pripade som mal aj stastie, kedze tick chybalo a bol by som na SL, ale to k tomu patri. V tejto konkretnej situacii mam otestovane, ze trh casto robi korekciu od EMA 204 a vrati sa do zapocateho trendu alebo prerazi EMA 204 a pokracuje dalej, preto som riadil ten obchod tak, ze akonahle som videl ze trh sa EMA204 len dotkol a vratil sa spat tak som posunul SL na BE+1. Obchod č.2 Ak by down usecka ostala medzi EMA34-204 tak by som nevstupil down ale akonahle pretala EMA 34 a este aj s vyraznym momentom tak som nevahal. Na zaciatku som agresivny(0-45 min) a potom velmi opatrny. Inak stastie som mal aj 13.1., kde mi zasiahlo PT na tick presne a uz tam trh viac nemal silu dorazit.

26675

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tomm,

k tej otazke ze ak to nejde up pojde to down. To neviem nikdy, ja zasadne nepredpokladam, kde trh pojde ale riadim sa backtestom, hodinami(kazdy den od maja min. roku) sledovania grafov a hlavne sa snazim sledovat co sa deje na grafe napr. swingy a indikatory sledujem az v druhom rade. Keby sa to v tomto 2 obchode pripadne otocilo alebo ten jeden tick co chybal by zasiahol SL tak to prijmem, lebo to bol vstup podla planu.



Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ked to mas stestovane a ide to je to OK .
Inac nenapadlo ta vstupovat len do smeru EMA 204 - ak je pod cenou berem len Long a ak je nad cenou berem len Short (v takom pripade by si mal 17.1 len Short signal )

- 13.1.2012 by som vstupoval presne tam kde ty po prielome pposledneho H korekcie ale kedze som ocakaval CHOP DAY
a nezdal sa my trh tak som nebral . (tu) (tu) (na predchadzajucej stranke je screen)

ides davat screen pravidelne alebo ako pride ?



Sme tam kde sme a mozeme ist kam chceme.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

V zasade nemam problem davat screeny, jedine co ma odradza je moj cas... kedze som zamestnany a pracujem v managmente tak pracovna doba je velmi nevyspytatelna. dokonca su dni ked neobchodujem vobec kvoli pracovnym stretnutiam. Takze poviem to takto ak sa bude dat tak sa budem snazit o pravidelnost vkladania ale neslubujem.

Obchodujes live?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...