Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

E-mini NASDAQ II


Doporučené příspěvky

Ano teraz uz mam nakukane S/R 60% vstupov je na bode obratu ale naskocit aby ma trh nevyhodil uz je ina vec
( a este s malym SL) prave to teraz hladam nejaky filter ale ked som predtim pouzival indikatori tak to k nicomu neviedlo
a nakoniec som ich ani nesledoval teraz sa venujem hlavne vyssim TF kde urcim zonu odkial by sa cena mohla
odrazit a zladit s trendom a nissie TF pouzivam na vstup. A riesim ci vstupovat na LTM alebo MRT po prvej volatilnej
sviece alebo do rozbehnuteho trendu.

akurat sa pozeram po Range baroch a Volume baroch

A skusim asi to CCI to som predtim pri jednej strategii dost vyuzival tak si skusim nieco napozerat
ale asi nieco vyssie ako 20 a 50



Link to comment
Sdílet pomocí služby

otočení trendu to je oříšek taky bych to chtel mít uz nejak víc nakoukany
ja podle petrovo videa pozoruju trend, konsolidaci a pruraz(flip)
mezi urovněma obchoduje taraka russla coz urcite sledujes
dneska to chtelo naskocit asi az po tech dvou spodních dlouhych přiblizne stejne delky svicich coz taky muze predchazet
otoceni je tu někde článek a nebo do toho zamontovat popularni order flow
snazim se o vstupy lmt je to tezky, marketem macknu a bum hotovo :)
ale při limitu se tolik neunahluju a kdyz to zdrhne tak to neni poprvy ani naposled ale štve mě to :(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

čau jo jo hodne podobny tomu minule mě se libila ta prvni uroven vcerejsiho high, kde zaflipoval, pruraz byl cistej ale navrat bez dotyku ale i tak by to slo na druhym jsem cekal hezkej trendovej db uz uz jsem ho tam videl ale nic a na stejny hladine udelal flip z druhy strany, obracena hlava ramena coz byla hezka situace s potencialem k high.

26304

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak dnes LTM zadany na tu istu uroven ako vcera 3520b . Uroven 3512 bola blizko ceny tak som to ani nepokusal. Mierim na vzdialene S/R este tam bola 3500 ale v takomto trende kde boli pred open tri odmietnutia na LOD to bolo nepravdepodobne. (coz ma napadlo zadat LTM na LOD ale stale to bolo dost blizkok cene) (tu) (tu) (tu)

26310

Link to comment
Sdílet pomocí služby

čau kazdej den jinej hruza ale pro me dnesek citelnejsi nez vcera prisel jsem ke compu az ve ctyri, kdyz uz bylo po flipu ke vcerejsimu low, namlsanej vcerejsima db,dt jsem cekal na 3501 protitrendovej db, trh ale profrcel a to tak rude ze jsem tam pro 5b marketem do momenta naskocil. pak uz jsem jenom cekal na trendovy dt kterej prisel ale trh byl od zacatku agresivni, flipy pretahoval, tak jsem pro co nejmensi sl dal limit na tutovku tick pred predevcerejsi low, no co se nestalo trh se dotk ale nevyplnil, po ujeti vlaku uz jsem nenaskocil, neb jsem neocekaval takovy dlouhy pohyb

26326

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...