Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TF-E mini Russel 2000 PA system II


Doporučené příspěvky

to a-friend: to platilo spis ze zacatku... ted mne drzi u planu vlastni svedomi, ono nikdo jiny to ani poradne zkontrolovat nemuze, kdyz nezna plan do posledniho pismena... nejvetsi problemy s dodrzovanim jsou po kazde zmene... nez si clovek zvykne a vychyta detaily... jinak dnes u me dva obchody, oba spravne do shortu, ale oba ztratove... stane se :)

29924

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 246
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to spec: jestli jsi presvedcen o tom, ze tu dva roky zpetne dopisuju obchody z NT, tak fakt nevim, co ti na to mam rict :D celkem me to pobavilo a uprimne si ani nedokazu predstavit cloveka, co by to tak dlouho delal, jeste navic, kdyz vetsina prezentovanych obchodu jsou ztraty :D (ano, ma uspesnost je pod 50%) nevim proc bych to delal, kdyby obchody nebyly skutecne... po nikom jsem tu nikdy nic nechtel a nikomu nic nenabizel :)

proc sem stale postuju jsem tu psal uz nekolikrat (muzes si to dohledat), stejne jako duvody, proc premyslim, ze s tim prestanu :), ale vesmes hlavnim duvodem, proc sem pisu je kontakt s ostatnimi podobne smyslejicimi, ve svem okoli bych je jinak spocital na jedne ruce a ani bych moc prstu nepotreboval :)

to yord: to povoleno neni...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jsem rád, že tě můj dotaz aspoň pobavil. Myslel jsem, že ti bude jasné, co jsem myslel. Pro jistotu jsem to napsal do závorky. Nenapsal jsem nikde, že neobchoduješ live !! Ale , že to pracně dopisuješ do NT a postuješ a komentuješ. V tom se ti klaním, ale sorry, mám to za přehlídku ztraceného času. A že ho nikdo nedostal zase až tak moc, je jpatrné snad každému. Ať se ti daří.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Sinuhet: premyslel jsem nad zivym kurzem FIMS, ale termin mi nesedel, tak jsem to ani moc neresil... kvuli diskusi samotne si kurz kupovat nechci... :) nevim, jak dane VIP diskuse funguji, kolik tam prispiva lidi etc. primarnim duvodem nakupu kurzu proto pro mne je pridana hodnota (kontakty, sw reseni, srovnani metod se zkusenejsim traderem)...

alternativou zivemu kurzu pak je online kurz FIMS, pricemz pridana hodnota kurzu uz neni takova, jelikoz vetsinu z osnovy probirane latky uz nejak v planu zarazenou mam... slo by tak spis jen o to, mit moznost srovnat svou aplikaci danych metod se zkusenejsim Petrem, coz uznavam muze byt zajimave, k predani ruznych kontaktu na online kurzu ale urcite nedojde a sw reseni (napr. volume cluster) soucasti taky neni... :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Klepino: moznosti tvorby vlastniho obsahu na webu je spousta... pro tenhle typ komunikace by asi byl nejjednodussi nejaky blog s diskusnim vlaknem... chvili jsem nad tim premyslel, ale mym cilem neni stat se blogerem :) mym cilem je byt full time traderem a na to blogovat nebo tvorit vlastni web nepotrebuju :) uz tak mi tahle diskuse zere nejaky cas na pravidelne bazi, vlastni web ci blog by uz byl vcelku neumerna casova investice v dobe, kdy pracuju 12 hodin denne (je treba myslet nejen na tvorbu obsahu, ale taky na spravu diskuse a spoustu dalsich veci, aby se to nezvrhlo...) :)

a o cas jde u mne predevsim :) mym hlavnim motivem, proc byt schopen se zivit jen tradingem je prave casova nezavislost v kombinaci se zajistenim rodiny... neni nad to, kdyz jsi zdravy, casove prilis nevazany a delas neco, co te bavi a je schopno uzivit tebe i rodinu :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...