Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TF-E mini Russel 2000 PA system II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 246
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

dnes vse dle planu, pouzita nova metoda trailovani SL, abych byl behem obchodu klidnejsi a predesel zasahu plneho ci nesmyslne posunuteho SL, stanovil jsem si jednoznacna pravidla pro rizeni pozice, ktera mi zaroven umozni pozici zajistit proti nezadoucimu pohybu mnohem rychleji a efektivneji... jeji popis zde rozebirat nebudu, pracovitejsi a zvidavejsi z vas na to stejne brzy prijdou :)

30052

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 Taraka:

Zajimave... taky jsem v poslednich par dnech presel z pevneho PT na Trail SL, a vysledky jsou mimoradne uspokojive. Jednak co se tyce psychologie (obchoduji divergence na NQ a vetsinou chytam ty nejhlubsi dna kdy se trh rozjizdi...)
Nejak jsem se nemohl srovnat s tim ze vezmu pevny PT a pak koukam hodinu na to, jak trh jede vesele mym smerem... Ta vyteznost je cca 6x vetsi nez s pevnym SL... Naprogramoval jsem si to jako indikator, a ted jen v klidu posouvam a posouvam :) Tim jsem v podstate vyrobil indikator na swingy :) ale to neni podstatne. Navic to ma (pro mne) dalsi vyhodu, opustil jsem ATM strategie a pracuji v pozici jenom se SL... takze kdyz spadne spojeni a vsechno je "spatne", tak mne to nevezme do dalsiho obchodu, ale max. se vyplni ten SL... Ty mas evidentne Trail udelany jinak nez ja, ale kazdopadne je to urcite lepsi reseni nez pevny PT.

At se dari
Rob99

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Rob99: Ja se PT jeste uplne nezrekl, porad na nem zaviram minimalne polovinu pozice v zavislosti na aktualni volatilite, kvuli diversifikaci vystupu...

ale jak rikas, je psychologicky mnohem uspokojivejsi sledovat alespon s casti pozice ucast v mnohem vetsim pohybu :) a z dlouhodobeho hlediska je to i vydelecnejsi :) k peknym obchodum na NQ gratuluju a at se dari dal :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to XNetopyr: no, moc zvedavej zrovna dnes moc byt nemusis... plan jsem nedodrzel ani v jednom obchode... tak trochu opak vcerejska... 1. obchod - signal short zrusen barem predchazejicim vstupu, muj vstupni prikaz nikoli -> chyba, nechal jsem se unest tvarem baru misto toho, abych reagoval na to, co mi rikala vstupni technika... 2-4. obchod - spatna adaptace na zmenu kontextu... po prurazu 1174 jsem prehodnotil na longy, po zpetnem navratu pod 1173 jsem vsak neprehodnotil kontext jak jsem mel a bral longy z nebezpecne oblasti, ktera byla puvodne urcena pro shorty hned po open seance... positivni na dnesku je snad jen to, ze trail SL mi usetril dohromady jeden plny SL ve dvou obchodech, kdy jsem mohl posunout dle planu... v prvnim obchode jsem se nechal strhnout a ve zbylych jsem naopak vubec nereagoval na novy vyvoj kontextu... dnesek si za ramecek nedam...

30059

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tak dnes to bylo lepsi nez vcera... mel jsem trochu pech na slippage a rotace kolem prvnich dvou vstupu a jednou jsem se provinil proti planu, kdyz jsem si nevsiml vcelku zasadniho nesouladu v dane chvili pred tretim obchodem, diky tomu mi pak mozna paradoxne utekl short hned po ukonceni tretiho obchodu... celkem tak dnes sice ztrata, ale kontext jsem si urcil a zmenil spravne a vstupy jsem hledal na dobrych mistech, v prvnich dvou jsem mel trochu smulu, ale to se proste s ministopem stavat obcas bude a treti vstup jsem uspechal proti planu... ctvrty pak uz ok... dnes tak paradoxne jediny obchod, s nimz nejsem spokojeny byl ten jediny ziskovy... :) u tech prvnich dvou pak musim jeste mrknout, jestli by se dlouhodobeji nevyplatilo vzit v potaz velikost signalnich baru, uvodni SL za swingem by me tu totiz ochranil vcelku bezpecne a k vyplneni by doslo, na druhou stranu by mi utekly presne ty typu obchodu, jako byl ten, ktery mel byt jako treti, ale utekl mi nejspis kvuli predtim chybne vzatemu...

30067

Link to comment
Sdílet pomocí služby

cus me se zda ze ten vyssi moc ke vstupum neberes, nezkousel jsi 15?
a vstupy mas tak nejak moc daleko od tech tvejch zon, vzdycky jsi psal ze chces bejt v obchode pred ostatnima a ted se zda ze tam lezes znacne pozde :S to budou ty futy. viz vcera prvni, strasi tam up momentova svice a vstupovals daleko od ty urovne. flip v 16 20 te nechal chladnym jeste po takovym reportu
:) :) :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...