Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TF-E mini Russel 2000 PA system II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 246
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Taraka, až sa trh dostal nad korekčnú trendline a čakáš long, pričom vstúpiš v hornej časti minicongestion, potom nemožeš dávať SL na dolnú hranu tak natesno, pretože musíš rátať s tým, že trh ti vyberie SL. Teda buď vstúpiš v dolnej časti a možeš mať nízky SL, ale nižšie, ako si zadal a keď už nie a si v hornej, potom si dávaj pozor, kde umiestniš SL, ktorý je už vyšší. Z kontextu 2min. grafov tam šlo o long,prikladám screen s vysvetlením, myslím, že to správne pochopíš.

29978

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Truncus:blbost toho vstupu a jeho SL chapu, a souhlasim s tim, co pises, byl na to maly... muj hlavni problem vcera byl ale v tom, ze jsem v danem range vubec nemel delat lower tf signaly nekde z jeho stredu a pred zacatkem seance byl jasny plan v danem range obchodovat long ze spodni hrany... mista mych obchodu ale mela k dane hrane mela dal nez bylo zdravo... :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

OK.Moj príspevok ber len ako spatnú vazbu, (nie ako kritiku) ako to vidia iní traderi, pretože zas podrobne tvoj štýl obchodovania nepoznám, ale píšem to len z logiky PA.Nakoniec ide o výmenu názorov a preto aj dávaš do fóra svoje príspevky, kvoli reakciám, ktoré tradera možu posunúť dopredu.Nech sa darí. Roky obchodujem live, takže viem, že trh nie je sranda a tradera dokáže aj po rokoch live tradingu,(vrátane mňa) prekvapiť niekedy aj iracionalita vlastných rozhodnutí obchodov. Aj to je súčasť tradingu.Z tvojich reakcií je vidieť, že všetko správne chápeš a to je dobre...Potom má zmysel reagovať a komentovať tvoje obchody, keď je vidieť, že používaš rozum...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to aldanek: u toho prvniho vstupu se SL jsem si zpetne vsiml drobneho varovani, ktere mi rikalo, at jeste pockam, situace tam nebyla ani zdaleka tak jendoznacna, jako v druhem pokusu naskocit do toho obchodu...

co se tyce druheho mista vstupu, ono to uz je spis otazka subjektivnejsiho posuzovani celkoveho kontextu... pro mne bylo dulezite, ze na higher tf byl celkovy kontext ve prospech longu a na lower tf nebyla v me seanci porusena long struktura... byla tam spousta pohlcenych svicek, ktere orientaci nezjednodusovaly, ale v podstate slo porad o tu stejnou korekci, ktera zacala po prvnim doteku 1179 v US dopoledne, korekce byla o neco hlubsi nez jsem cekal a celkove trh behem dne presel do pohybu v novem range, ale chapu, ze ti to pripadalo spis proti... ono dost zalezi, jak ma clovek v OP definovany prechody a zmeny kontextu trhu :) (tu) :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...