Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TF-E mini Russel 2000 PA system II


Doporučené příspěvky

to XNetopyr: no, muzu jen doporucit trochu googlit, da se najit par webinaru zdarma, obvykle k nejakymu software, kde jsou zakldni principy vysvetleny... a ono pak vazne neni moc co komplikovat... to aldanek: no ten teda nebyl vubec hezky :) ale dneska to se mnou bylo jeste mnohem horsi... pred open jsem si rekl, ze pujdu jen longy od spodni hrany range, dokud nedojde ke zmene kontextu... noooo a misto toho jsem sel jen longy nekde uprostred (totalni hovadina) a jediny platny signal jsem nestihl spravne vyhodnotit... (td) :D dnes jsem sam sebe dost nepochopil... ale zrovna tento tyden jsem tu psal neco v tom smyslu, ze jedna vec je mit dobry plan a druha jej dodrzovat... pro dnesek zadnou omluvu nemam... ty obchody tam proste v tech mistech byt nemely...

29959

29960

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 246
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to aldanek: dvojka sice vypada lip a o neco lip umistena byla, ale ani zdaleka ten long nebyl tam, kde byt mel... :) od te spodni hrany, kde mel byt dle planu uz to bylo dost daleko na muj maly SL...

to spec: live obchoduju denne mezi 15:30 a 18:00, pak uz jen pisu... jak to mas ty? Obchodujes aspon na simu? nebo jen blbe hecujes na forech? :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Klepino: :) nevim, jak ti odpovedet, abych zas neporusil pravidla fora :) tak to jen prejdu vyznamnym mlcenim....................... :D (tu)

muzu jen rict, ze ta zelena svicka 16:34 kvuli ktere jsem prikaz na vstup long zrusil, protoze jsem si nebyl jisty, jestli je platnym signalem, tak platnym signalem byla, i kdyz to bylo na hrane... na zaklade toho me napadlo graficke reseni, ktere by mi pomohlo s rychlejsim a presnejsim rozhodovanim, jen teda musim najit zas nekoho, kdo to naprogramuje :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Klepino: nejde jen o imbalance, spise o komplexnejsi analyzu volume clusteru, nejaka reseni, co by mi vyhovovala uz na prodej jsou, zel co jsem nasel je casto soucasti jineho reseni, ktere mi prijde zbytecne moc nakladne na to, ze tam jde navic v podstate o rychlejsi scitani a jeho grafickou interpretaci (to jsem samozrejme zamerne velmi zjednodusil :D :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pokoušel jsem se tomu nechat volný průběh, ale bohužel to nekončí..tj. skutečně prosím cokoli k orderflow patří pouze do uzavřených sekcí...plus samozřejmě nemusím říkat, že diskuse o zakládání vlastního fóra, předávání kontaktů atd. je už zcela za hranou...

díky,

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dnes to byl zápas proti sobě samému, porušit plán a dát na silné tušení, kde to bylo skoro jasné nebo plán dodržet. Nakonec jsem plán dodržel a nezúčastnil se, tím pro mne dnešek končí, ptž jiná příležitost dnes nepřijde. Pěkný víkend a to administrátor: se omlouvám za porušení, podmínky budu respektovat.

29973

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...