Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

T SIM+


legis

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny,
nevím zda když jsou Petr a Tomáš pryč bude fungovat diskuze, kdyby ano tak prosím někoho o radu:
v Tsimu+, který dosud pracoval bez sebemenších problémů se mi stává, (poprvé min. čtvrtek), že cca po 30 min. program přestane fungovat, místo aktuálních cen jsou všude nuly a nemohu zadávat příkazy. Sierra a TW z IB normálně jedou.
Kontraktní měsíce pro ER2, YM, NQ mám nastavené. Je pravda, že jsem ještě nepřeinstalovával.
Díky - Bořek Janda

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 261
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Díka Jacku,
Martínek říkal něco podobného, ted ještě ke všemu mi IB prostřednictvím TW vzkazuje:
"Login failed - Failed send NSMsg - javax.net.ssl.SSLExeption: Unrecognized SSL message, plaintext connection?",
ale nic se neměnilo, jméno ani heslo, vždycky to pracovalo, tak nevim.
Bořek Janda

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jo vcera jsem taky zjistil ze mi avast haze hlsasku ze je to trojan, sem ho odje.... vim co mam nainstalovane :-))
jinak pokud tam je tsim+.exe vel: 434 176 B tak by to melo byt ok, pokud tsimplus tak pozor. nevim jak jsi na tom se s pravou PC ze si to muzete dovolit risknout a pripadnou nakazu rychle eliminovat

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mám podobný problém. Avast mi při stahování hlásí, že T sim+ obsahuje vir Trojan.
velikost stahovaného souboru je 1,96 MB ( 2064384 bajtů) a označení je tsimplus240 T Sim+ Setup.
Podařilo se Vám to vyřešit? Stahl jsem to, ale nemám odvahu to otevřít .... Můžete mi prosím poslat "čistou" verzi?
Předem děkuji. Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...