Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

T SIM+


legis

Doporučené příspěvky

Jaro,

neotravujete. :-)

ad auto stop offset - Jasne. Je potreba nastavit "Trail". Kdyz zaskrtnete Trail, bude se SL posouvat. V opacnem pripade zustane SL nastaven na puvodni hodnote u vstupu.

ad stop limit offset - Jak jsem rekl, ja tohle nepouzivam. Chapu to tak, ze slouzi pouze pro ovlivneni tolerance prikazu LMT. Ja pouzivam pouze MKT. Jestlize pouzivate take MKT, pak by melo byt uplne jedno, jakou hodnotu zde nastavite (prikaz MKT by nemela nijak ovlivnit).

ad Custom Button Editor - Nastaveni vsech udaju v tomto menu ovlivnuje tlacitka ve treti zalozce TSim+, tj. "Custom". Je jen na Vas, jakou kombinaci prikazu, poctu kontraktu etc. si zde nastavite. Tj.:

* BUY/SELL - nastavuje, zda budete timto tlacitkem kupovat nebo prodavat
* Fixed/Variable - zda budete pracovat s urcitym poctem fixnim kontraktu (ktery specifikujete v tomto editoru) nebo zda bude brana v uvahu hodnota zadana v TSim+ manualne v okenku pro nastaveni poctu obchodovanych kontraktu
* Price - Urcuje prikaz, ktery bude vykonan, napr. ASK/BID jsou limitni prikazy urcujici hodnotu dle hodnot ASK a BID v grafu, resp. v TSim+; muzete ale klidne nastavit MKT
* Offset - viz dokumentace, na kterou jsem daval odkaz: Offset: This can be a positive or negative number, and will be added to or deducted from the price selected. Set to 0 if you don't want the price to be changed.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 261
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Martínek ,

ďakujem za perfektne strávený večer , čo som mohol som opravil , dúfam že správne , a ostatné uvidíme. Ďakujem za plodnú diskusiu zase som o čosi vpredu.
Ak sa niekedy osobne stretneme , napr. idem 16.10. na kurz emini2 alebo ak sa mi podarí prísť na stretnutie do Prahy tak vás pozývam na kafe alebo "pejvo"...
Jaro

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravím ,

keď mám nastavené v EDIT SYMBOLS - Auto stop offset v ER2 číslicou 1 znamená to že mám SL -100USD , ak mám ešte zaškrtnutý trial tak sa mi SL posúva automaticky o +100USD nad profit????
Ale ako si mám nastaviť SL tak aby som ho mal najskôr ako základný pri vstupe -100USD a potom po profite napr. +150 by sa posunul SL na vstup +1 ale mal by som potom napr. + 200 a SL by som mal stále na vstup +1, tak ako to prednedávnom písal tuším Tomáš.....???????????
Ďakujem. Jaro

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to martínek

mal som také tušenie že mi odpoviete ..... To čo ste mi na predchádzajúcej strane napísali to som pochopil , teda dúfam , ale chcel som sa opýtať či sa dá nastaviť ten posun tak , že keď sa dostanem do plusu 100 , 200 a možno aj viac posunutý SL mi stále zostane na vstup + 1????

skúšal som to aj s tým ako ste mi napísali ale pri vačšej korekcii ma vyhodilo napr. na + 130 ale trh išiel zase hore čiže by som zarobil. takže teraz som bez posúvaného SL - iba základný -100USD , zatial mi vyhovuje trošku viacej ako posúvaný SL , ale chcel by som to čo som hore písal ,lebo zatial by som chcel vystupovať na môj pokyn a nie predčasne na posúvanom SL.....

Dúfam že som to napísal správne????

Ďakujem
Jaro

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravím ,

neviem či som asi jediný v týchto diskusiach , ktorý sa stále pýta na TSIM+ , zrejme to asi ostatný chápu , ale ja mám stále v tom medzeri..... Včera mi Martínek zase v niečom pomáhal začo veľmi ďakujem , kde som skúšal čo urobia tie znamienka v "ORDERS" ale veľmi som to nepochopil???
M- môžem nastaviť konkeretnu cenu či chcem kúpiť alebo predať???
X - keď som to stačil tak sa mi všetky znamienka zrušili ????,
+ , - , = tak tomu som veľmi neporozumel , viem že by sa tým mal nastavovať SL ale neviem ako??
Ešte by som sa rád spýtal čo viacej pri svojich pokynoch využívate či CLASIC alebo ADVANCED alebo CUSTOM aké sú v tom rozdiely a v čom by mohli byť jednotlivé voľby výhodné resp výhodnejšie???
Je niekde nejaký dobrý manual ako to všetko a správne nastaviť a pracovať s ním???????? Tak ako je napríklad spracovaná SIERRA??
Ďakujem. Jaro

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jaro,

je to presne tak, jak pise Sebik.

Navic jsem Vam sem pred par dny daval odkaz na dokumentaci, kde je hned na te odkazovane strance screenshot techto tlacitek s vysvetlenim:

M Modify Order. This brings up the Modify Order window shown above.
X Cancels a pending order.
+ Increase the order price of a pending Stop, Limit, or Stop Limit order by 1 tick
- Decrease the order price of a pending Stop, Limit, or Stop Limit order by 1 tick
= Move Stop price to BreakEven (+ pre-configured number of ticks) - pending AutoStop orders only.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tak som skúšal klikať ako ste mi odporučili a rád by som vedel Váš posudok či som to správne pochopil
M - môže sa ním upravovať , buď PT keď mám Lmt Sell/Buy/ alebo nastavovať hodnotu SL pri Stp Sell/Buy????
X- keď to stlačím tak sa to zruší v tom riadku , zrejme aby som nenastavoval iné hodnoty ako mám nastavené v "TOOLS" riadok sa vyfarbí a nedá sa nastavovať?????
+ / - zvyšovať alebo znižovať hodnotu pri PT a SL , ale tá istá vec sa dá robiť aj v "M"- Modify??????????
= to som nepochopil , lebo keď to stlačím tak sa mi to zníži o určitú hodnotu

A ešte som sa chcel spýtať čo viac používate pri vašich príkazoch či je to Classic alebo Advanced alebo Custom???

Poprosím o komentár.

Ďakujem. Jaro

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jaro,

koukal jste na muj vcerejsi prispevek, ktery je hned nad Vasim nebo ne? Fakt nechapu podobne otazky, kdyz uz to bylo 100x vysvetleno...

M - umoznuje zmenit hodnotu dle zadanych pozadavku
X - rusi prikaz
+/- - meni hodnotu o jeden tick
= - kdyz jste to nepochopil, mel jste si precist vyse uvedeny prispevek nebo odkazovanou dokumentaci; posouva na B/E + pripadny zadany pocet ticku (pocet ticku pricitanych k B/E se nastavuje v Tools -> Settings -> Main).

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...