Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Track 'n Trade Pro 4.0.


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím tradery,
mám menší dotaz ohledně TNT:
mám staženou Trial verzi a otevřený graf mini Corn březen 2008 a close je v pátek 08.02.08 na hodnotě 508
ze zvědavosti jsem si otevřel tuto komoditu na Barchart a ta zavírá na hodnotě 02/08/08 4380 ???
Je možný takový rozdíl v hodnotách nebo jsem udělal něco špatně?
Díky za odpověď
Jiri
:S :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Zdravím všechny,

v demo verzi "Gecko 5" si procházím některé spreadové grafy a to i ty, které jsou popsány v knize "The Encyclopedia of Commodity and Spreads". Bohužel některé údaje v knize uvedené, resp. vstupní a výstupní hodnoty spreadů neodpovídají hodnotám uvedeným v grafech v Gecku. Konkrétně např. u zrnin: buy may corn 05/sell dec corn 05,buy jul corn 05/sell sep corn 05. Nemá s tímto někdo zkušenost? díky a úspěšné obchody

Adik :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Dobry vecer,chtel bych se jeste zeptat.Takze kdyz v TnT nejde zobrazovat vice jak jeden graf najednou ale ja bych chtel sledovat vice grafu..(spise vice time frame) bylo by lepsi stahnout (pozdeji zakoupit) jiny software ktery to umoznuje?Diky opravdu za odpoved....bez financnika by jsme tu nebyli!!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Simpson7 či kdokoliv :-)

a ze uz jsem tak drzy a pokladam otazku vomto vlákne ..

nevite v kterem free software lze zobrazovat denní grafy ER2?

Potřebuji denní pohled pro intradenní obchodování a AmiBroker mi takový komplexní pohled neposkytne. Tnt vlastním, ale v posledni době začínám zjišťovat, že ho vlastně vůbec nepořebuji, protože v současné době obchoduji pouze intradenně ER2.

děkuji za odpověď.

Pterodaktyl

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...