Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Track 'n Trade Pro 4.0.


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

krokovat se da i tak, ze kliknes do grafu a pak se sunes sipkama nebo jeste rychlejsi zpusob, jak zjistit denni pohyb (na kurzu kluci uci SL za dva denni pohyby, ne??) je najet sipkou na jeden den a dole se Ti ukaze close hodnota a pak se posunout na druhy den a ukaze se Ti close pro ten druhy den. Pak uz to jenom odectes a mas bodovou hodnotu denniho pohybu. g.

14893

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Můžu se zeptat prosím na pár věcí ohledně tohoto software...Asi 10 dní mám nainstalovanou 14 denní trial verzi Futures Live...samozřejmě jsem zvolil špatně, protože se spíš věnuju pozičnímu obchodování s využitím COT reportů...takže až mi vyprší těchto 14 dní, je možno nainstalovat bez problémů trial verzi End of Day? a dále ..ve verzi End of Day jsou pouze závěrečné denní hodnoty?Nebo jsou tam alespoň hodnoty Open,High,Low a Close? Používat pouze Close mi připadá dost o hubu....můžete mi prosím někdo poradit? Děkuji, s pozdravem Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Ahoj, v tomto prográmků mám pár problémů které se mi nedaří vyřešit, tak začnu od prvního.

1) Je možné nějak sledovat dva kontraktní měsíce v jednom grafu ? Chtěl bych si zkusit obchodovat tzv. Premiovou cenu případně i nějaký "indikátor" který mi bude ukazovat jak moc velký rozdíl je mezi těmito dvěma kontraktními měsíci. Bojím se, že jsi takovýto indikátor budu muset sám naprogramovat.

2) Open Interested. Nelíbí se mi s tou kombinací s VOLUME a navvíc to Volume se čím je vzdálenější směrem nalevo tak je jakoby pořád menší a nepodařilo se mi přijít na to, jak tomu zamezit, aby se nezmenčoval. když se posunu v grafu nna zpátek, tak víc na pravo je to vždy větší než nalevo. Proto bych byl rád, jestli například někdo nevlastní samostatný OI indikátor. Děkuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Zdravím všechny příznivce tradingu chtěl bych se zeptat na názory používání TNT jako nástroje pro backtasting a to pouze s platformou a historickými daty. Pokud někdo může poradit? Jo a ještě bych se chtěl zeptat měl jsem možnost vyzkoušet demo a je to celkem vklidu ale nemohl jsem tam najít možnost vložení různých indikátorů pod sebe nebo jednoho s různou periodou. Nemáte zkušenosti? Jo a samozřejmě se jedná o verzi 5.0. Díky za odpovědi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

TNT5 jsem take kdysi pouzival pro pozicni backtesty. Muj nazor je, ze je to zajimavy nastroj pro zacatecniky, nebo pokud nemate nejake specialni pozadavky. Muzete vyuzit indikatory, ktere tam jsou, ale jine dalsi tam tezko dostanete. Uprava vzhledu je take velmi omezena.

Ale na druhou stranu napriklad pro komoditni spready je TNT oblibeno diky specialnimu pluginu.
MP

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...