Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Market Profile


MAYOBEE

Doporučené příspěvky

  • 1 month later...
  • Odpovědí 323
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Rossi:

Ano, na tom principe obchodujem live FESX. Vysoko individualna/diskrecna zalezitost; Ak mas precitane Mind over Markets a chces vidiet aplikaciu v praxi tak mam linky na dobre free webinare (v AJ):

www.futurestrader71.com/2009/10/chat-session-archive.html - odtialto som cerpal vela info, clovek pristupny komunikacii cez mail a twitter

www.discoverytradinggroup.com/archives/category/videos - trochu iny pristup, preberaju aj rozne patterny na footprint charte

Prijemne sledovanie :)



Link to comment
Sdílet pomocí služby

ZDQ:

Take se podelim o sve nalezy na netu:
www.alexandertrading.com
Kazde rano free updates a market analyses videa, tedka mam trial for 2 weeks for 5 USD in their trading room.
Maji pres 20 let zkusenosti se screen tradingem a jsou to machri ve svem oboru (market aukce a trade locations jako edge) delaji market aukci a velmi ochotni. (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ano poznam, zaciatkom roka som dost intenzivne hladal takze som presiel vela zdrojov :) Co mozem povedat k tomuto stylu obchodovania je ze najdolezitejsie je ked clovek pochopi zaklady robit vlastnu analyzu. Napr. ja pouzivam na urcenie S/R urovni volume profile a graf a ked obcas porovnam svoje urovne s inymi obchodnikmi vzdy sa lisia, dolezite je ale, ze logika ich hladania je spravna. Tym myslim ze ovladame teoriu aukcneho trhu a to nie je ziadna veda, koniec koncov nic zalozene na TA nie je tazke, a akonahle to clovek ovlada moze sa pustit do hladania svojich urovni. Lebo samotne urovne sa budu lisit od obchodnika k obchodnikovi, od trading roomu k trading roomu a zaciatocnik z toho moze mat potom zmatok a mysliet si ze nieco robi zle.
Koniec koncov, o uspechu nerozhoduje MP uroven ale nase vyhodnotenie ci ma zmysel na tejto urovni vstupit do obchodu, ci sa tam nieco deje a ci to dava zmysel; na to mozme zapojit hocico z TA od indikatorov po analyzu orderflowu alebo cit pre trh ci ich kombinaciu.

Tak to v skratke vidim ja.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

ahoj,
souhlasim s zdq. zakladni analyzu jsem si vyzkousel a je to super, jeste jednou diky, k pochopeni jak na to mi stacilo toto vlakno (delal jsem jen: 30min TF, zaznamenat pismenka na cenovych hladinach:) a poskladat do "gausovych krivek")

knihu market profile jsem videl, nedelam si iluze ze "neco vim", ale i tohle "malo" si zkusit me fakt potesilo.
asi to bude dost komplexni, mozna i to oznacovani pismeny ma svuj vyznam, coz:)? nevznikaji tak nejake patterny? jinak u tohoto jsem neresil objemy obchodu, jen na jakych hladinach se vyskytuje cena, je to ok? delate i neco s objemem?:) no, asi bych si to mel spis precist, berte to jako recnicke otazky:)

kdyby me nekdo platil za analyzy, to by bylo, je to fakt pekna prace, ja jsem hodne na teorii, tak se musim snazit drzet neceho praktickeho co prinasi vy$ledky, jinak tihnu k sezeni a chrleni dat...viz tez tento prispevek:)
nuze...
napadlo me, ze vlastne gladiator ve vlakne o price action, dela vlastne totez, oznacuje si (okem a zkusenosti) zahustene oblasti, kde se cena hodne zdrzovala a bere je za silne SR a nebezpecne pro obchodovani, ono to skutecne videt je, kde se na grafu neco takoveho deje. dale kresli kanaly (to jest extremy) a obchoduje na nich. a mame to tu, podle me ma nejaky zakladni market profile proste ve voku, plus hodne praktickou metodu jak na to. a jsme u toho, ze kazdy trader si musi najit to svoje co mu funguje... ve vysledku mohou delat obchodici hodne podobne veci a zavery, kazdy uplne jinou cestou, je to pekne. a ja konecne pochopil bollinger bands - nikdy jsem v tom nic nevidel, ale kdyz sem zkusil market profile, doslo mi, ze kdyz u bollinger hodim nejakou dlouhou periodu, ten prumer mi nejak priblizne aproximuje tu ferovou cenu a smerodatne odchylky extremy, je dobre si zobrazit prvni, druhou i treti sm.odchylku... a najednou to dava smysl:)
prosel jsem zatim par dni s tim bollingerem a nachazim mista, kde skutecne jsem do obchodu lizt rozhodne nemel:) je to super, jako kazda novinka, tak dam vedet jestli neco z toho pripadne nasadim.

kazdopadne, radne uvedomneni si, ze cena tihne k normalnimu rozlozeni a zmene hladin kde to dela, je neco, co me uklidnuje, prijde mi, ze se clovek spis dokaze drzet stranou v nejasnych situacich..snad:) tez je jiste, ze dobre prilezitosti prijdou:) aneb... cim vetsi chop.. tim pak vetsi hop (tu)

dikes, hodne zdaru vsem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 7 months later...

Zacinam s Market Profilem, prohrabal jsem cely internet za ucelem nalezeni indikatoru pro NJ zdarma. Tady je neco malo, co jsem nasel, zatim to testuji. Je to vse pro NJ 7. Jsou to free indikatory, jsem na zacatku, tak nechci hned kupovat, dokud nebudu vedet vic. odmazte jpg, pote standardni instalace indikatoru (Tools -Edit ninja script - Indicator - Compile)

16119

16120

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...