Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Market Profile


MAYOBEE

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 323
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Problém se vyřešil nečekaným stylem. Podotýkám, že platím dolarovou kreditkou. Pay Pal nemám. Fin Alg si vyžádali screanchot toho, co se mi vlastně zobrazuje s tím, že oni tam žádné DPH nemají.
Nato mi poslali jiný link na 200 dolarů s tím, že je to asi nějaký náš místní poplatek.Prostě mi to naše DPH slevili z ceny. Takže jsem platil celkem 240.
Ale proč se to tam připočítává nevím.

Miloš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Ahoj,
můžete mi prosím poradit, jak nastavit sessions v Ninje 7? Obchoduji TF, ale nevím, jak nastavit, aby se mi TPO's od fin-algu zobrazovalo zvlášť pro US seanci a pro Evropu..
V session manageru jsem zadal každý pracovní den od 9:00 do 15:29 a od 15:30 do 22:00, ale TPO se mi stejně zobrazí za celý den dohromady :-(((

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj gumaczku, já nad tím taky bádám, a zatím jsem přišel na toto:
V indikátorech si otevřu TPOChart, a v sekci Session změním v položce Session lenght (min) nulu například na 480, čímž se mi denní market profily rozdělí na třetiny. Ovšem pak začínají např. ranní v 6.30 a americká v 14.30, což není zcela přesné, ale zatím jsem nepřišel na to, jak jinak.
Zdraví Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sessions v nastavení indikátoru dle doporučení borců z fin-alg nechávám na pokoji, vše se nastavuje v NT. v záložkách je session manager. Tam si můžeš navolit od kdy do kdy chceš grafy vykreslovat. Momentálně mám nastaveno od 15:30 do 22:29 a další od 22:30 do 15:29 následujícího dne. V data feed v grafu si potom příslušnou session šablonu naloaduju. To je ok.
Můj dotaz spíše směřoval k tomu, od kdy do kdy si právě sessions nastavit. V jakých časech se jednotlivé burzy obchodují a co má cenu z pohledu market profilu sledovat.. Jestli to rozkouskovat na evropu, japonsko a us nebo jen us a zbytek světa??
Máte někdo šajnu, kde se o tom dočíst více? Jaký vliv má třeba evropa (každý mluví o premarketu, tak co je pravda?) na us apod.

Připadám si uplně mimo, hodil by se nějaký studijní materiál,hm? :S :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

gumaczek:
Nastavovat věci v indikátoru mě naučil člověk, který dle MP úspěšně obchoduje, tak nevím, čemu by to mělo vadit. To rozdělení seancí by mělo být, jestli si to dobře pamatuju: 22.30 - 9: japonská seance, 9 - 15.30: evropská seance, 15,30 - 22.15: americká seance. (22.15 - 22.30 je přestávka). Doporučuje se sledovat (alespoň ex post) všechny.
Na nastavení v session na NT jsem se díval, ale není mi jasné, jak bych tam nastavil tři seance za den, když je tam jen kolonka na počáteční čas např. v pondělí a konečný čas např. v úterý.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Beneš:

nikdo ti nebrání si tam rozkouskovat jeden den do tří úseků, takže místo 5ti řádků, jich tam budeš mít patnáct.
Já to ale nepoužívám a profil si rozděluji ručně, protože jsem nepřišel na to, jak pro každou seanci mít jinou řadu písmenek. Když použiji rozdělení podle session template, tak mám ve všech třech seancích stejná písmenka a na to nejsem zvyklý, tak mi to vadí.
A jinak proč obchodovat US, když člověk může dělat obchody už ráno v japonsku, jako třeba dnes, kdy na přišlo na low 5 odrazů na stejné ceně, takže ráno, když se odráželi popáté by to nevzal jen slepec. A Evropa se v poslední době také hýbe moc pěkně, takže člověk se už nemusí pouštět do té divočiny po US open.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Benes:

tak jeste jednou, tohle snad projde pres admina, neni v tom nic proti pravidlum fora.

S TF by byl problem, tam je volume hodne slabe. Na ES se v premarketu da obchodovat lepe nez samotnem TF v jeho hlavnich hodinach. Jinak dneska Japonsko neutralni, Evropa neutralni, obe male rozpeti.

Takze snad s tim hne report ve 14:30.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...