Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Grafy


Nouro

Doporučené příspěvky

No, ja to zase nevidim na candles... :-) Na druhou stranu - krome meho nazoru jsem necetl ani neslysel zadny jiny, ktery by byl vuci candles kriticky. Coz je jednim z duvodu proc se s timto typem grafu radeji poradne seznamim a uvidim sam... Kazdopadne diky za rozsireni obzoru, netusil jsem, ze tolik lidi candles pouziva.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 89
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobry den,
z meho pohledu patri candles k art of trading. Neni lehke zmaknout jejich potencial, ktery je skutecne veliky jak pro pozicni, tak pro intradenni trading. Zatim se vsak do nich nepoustim a zustavam u Bars, protoze studium candles je nutne vziti od podlahy. Tot vsak jen muj osobni nazor a v zadnem pripade jej nikomu nechci nutit.

Preji mnoho uspechu!!

Libic

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tady se občas bavíte o dvou různých pohledech na candles. Není nutné candles obchodovat podle zde zmíněného japonského systému. Většina z nás je používá jen proto, že jsou prostě lépe vidět než čáry. Takže si z toho nedělejte nikdo hlavu. V tomto případě je to jen o vkusu uživatele. Na čáry, nebo svíce se dívejte úplně stejně a co vám sedne lépe, používejte. Nic víc v tom nemusíte hledat, pokud nechcete. B

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ted jsem ukazoval pritelkyni grafy. Zrovna ji vysvetluju, ze "svickove grafy asi budou pro profesionaly srozumitelnejsi, ale ja je nechapu", kdyz v tom - znenadani jsem prozrel. :-) Je to naprosto trivialni vec, kdyz na to ted koukam, a nechapu, co jsem nechapal. :-) Dekuji kazdopadne vsem zucastnenym, ze se k tomuto tematu vyjadrili. Kdyby se tady neobjevil nikdo, kdo candles pouziva, nejspis bych se jimi ani sam vubec nezabyval.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nazdar Nouro,

Všimnul sis správně. Kromě volných sobot a nedělí existuj další volné dny (teď mám na mysli trhy, které se obchodují klasicky). Seznam mimořádných volných dnů je uveden na oficiálních stránkách burzy, na které se daná komodita obchoduje. Jedná se většinou o státní svátky. Není špatné - pokud to nesleduješ sám - aby tě tvůj broker o takovýchto dnech informoval. V některých strategiích není dobré vstupovat do pozice před takovýmto volnem (zvláště pokud je to Pá, So, Ne). Během volna se v systému nahromadí spoustu příkazů (navíc je zde možnost podpora nějakou fundamentální zprávou) a to způsobí velký posun ceny při otevření trhu po takovémto volnu.

Přeji hezký den
Zbyněk

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
  • 1 month later...

Ano, pokud pošlete na účet u IB min. 2000 USD, tak nemusíte vůbec obchodovat a budete dostávat data. Jen zaplatíte směšných 10 USD měsíčně. Pokud aktivně obchodujete a uděláte IB nějakou min. "tržbu" (nevím přesně kolik), tak neplatíte těch 10 USD a máte data úplně zdarma. Ale i první případ je myslím docela za hubičku ;)
Pokud byste se rozhodl účet založit, určitě kontaktujte Tomáše. Pomůže Vám s tím.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...