Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Grafy


Nouro

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 89
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý den.... mohl by mi někdo poradit s tímto problémem: nainstaloval jsem si sierrachart, poté jsem se registroval a se získaným username a password jsem otevřel okno programu. Při zadání new/open intraday chart mi to ukazuje v logu že se nemůže připojit pro data a v rohu programu to píše WAITING TO RECONNECT... a teď nevím co dál. Předem děkuji za odpověď

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den... ještě jednou prosím o odpovědˇje to v mém připojení??????? a nebo je to v tom, že nemám třeba otevřený učet u IB a tudíž nemám on-line data.... ale na sierrachart píšou, že prvních 7 dní je to zdarma tak nevím ..... pro jistotu přikládám obrázek co mi to píše......

750

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den Radusor,

Sierra charts je třeba připojit na nějaký zdroj dat, zde na foru se nejčastěji používá IB. Tedy aby Vám to fungovalo je třeba mít zapnutý TWS. Bohužel mám pocit, že s demo účtem to nefunguje, ale fakt nevím, zkuste to. Na těch 7 dní zdarma jste pouze získal program nikoliv data. Sierra charts je jen software pro jejich zobrazování.

Jakub

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Preji dobry den,

data jiz primo dostupna na BriteFutures nejsou ... jsou ale dale na tomto serveru "skryta" ve zdrojovem kodu zobrazene stranky prislusne komodity :

...
...

Daily Chart - Brite Futures Inc.
Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny,

svíce se snažím zakomponovat do svého plánu, už pár měsíců pozoruji různé formace - zejména Volatility reversal nebo Big candle, které uváděl Tomáš v článku o candlestick, ale testuji i některé vlastní. Ve snaze si trochu rozšířit obzory jsem si objednal na amazonu také knihu "Candlestick Charting Explained" od Grega Morrise. Dneska mi dorazila a na první pohled vypadá velice slibně. V brzké době určitě napíšu, co mi kniha přinesla nového a udělám takovou mini-recenzi.

Přeji hezký den!
Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...