Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Grafy


Nouro

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 89
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Díky Petře,
škoda jen že historické minutové grafy jsou přístupné až někdy od roku 2004. Potřeboval bych starší.Testoval sem teď na roku 1988, udělal tam asi 100 obchodů a potřeboval bych zanalizovat denní pohyb a zoptimalizovat SL aby mně to nevykopávalo moc brzo.
Mirek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Dobrý den všem.... doufám, že to dávám do správného vlákna ale mám tuto otázku: vyzkoušel jsem placená data od esignal a při testování dat jsem přišel na toto : CL M6- to je označení pro qrude oil june 2006, pokud jsem se podíval na hodnoty při otevření trhu dne 10.3 2006 tak esignal ukazuje uplně jiné hodnoty než když jsem se podíval na TNT. Esignal ukazuje: dne 10.3 2006 v 16:02:02 hod cenu 63.02 a v tnt dne 10.3 2006 ukazuje open 63.63 a to už je veliký rozdíl a já nevím v čem je chyba???? neví to tady někdo??? předem děkuji za jakékoli reakce radusor..... ps: pro názornost přikládám dva obrázky

1016

1017

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tak jsem se na to díval, a když jsem si otevřel dení graf od esignálu tak na tom dením grafu to je přesně stejný jako v TNT , ale jde o to, že když se podívám na jednominutový a pětiminutový graf tak otevírací cena je úplně někde jinde než na tom dením grafu, vůbec to spolu nesouhlasí :S jsem z toho teda jelen mohl by to prosím někdo vysvětlit please help me... radusor ps: opět obrázek pro názornost

1018

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Protože rozumím více tomu EMA tak jeno k němu: přiklédá vetší váhu posledním cenám, takže lépe kopíruje pohyb grafu oproti jednoduchému MA. Pokud si zobrazíte oba průměry najednou se stejnou periodou tak EMA bude daleko více kopírovat graf to znamená rychleji reagovat na změnu směru..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Dobrý den,

Rad bych se zeptal zkušenějších jak to že třeba Corn si můžu nastavit v TNT jako Combinedet, Electronic a Open Ouctry. Co to přesně znamená? Trklo mě to dnes, na grafu Corn je gap a ja ho v TNT nemam(mam nastavený grafy jako Combineded), když pak dám Open Ouctry tak se mi objeví stejný graf i s gapem.
Děkuji za odpovědi

Ondra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ondra:
pokud se nepletu, Open Outcry je pitové obchodování v obchodních hodinách pitových trhů (tuším že 9.30 - 13.15 pro corn), electronic je elektronické obchodování (myslím že pro corn od 19.30 do 6.00) a combined je kombinování obou. Ty časy jsou myslím Chicago, nevím to už přesně. Nejlepší je podívat se na stránky konkrétní burzy u corn je to CBOT a tam jsou přesné specifikace.
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...