Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

OPCE - základní info


Myk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 809
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to popo:
tady máš odpověď z TOS....
Hi Tomas,



Thank you for your email. We are unable to facilitate new account openings at this time for several countries, including the Czech Republic, due to business decisions with thinkorswim and Ameritrade's Compliance and Legal department.



I hope this helps explain, please follow up anytime.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

mohl bych poprosit vás, zkušené opcaře o radu?

1. Jakou sw platformu a brokera k opcím používáte?

2. Jaký má broker požadavek na minimální velikost účtu?

TOS mne již nevezme a tak hledám alternativy. IB umožní založit účet až od 10 000 USD, což nebudu splňovat. Existuje tedy nějaká varianta?

Docela by mne zklamalo kdyby moje touha po opcích zkrachovala na nějaké zahraniční legislativě...

Moc děkuji za radu a prosím opravdu mi poraďte.

Hezký den.


Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ontarios1:
Bohužel v opcích se ještě nevyznám tak, jak bych chtěl, ale dnes jsem byl na semináři Xtb. Po jejím skončení jsem se zeptal, jaký je minimální vklad právě pro opce a přednášející mi odpověděl že to je 20 000Kč, což při současném kurzu je něco kolem 1 100$.
Doufám, že jsem aspoň trochu pomohl.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ignawin Napsal:
-------------------------------------------------------
> Ontarios1:
> Bohužel v opcích se ještě nevyznám tak, jak bych chtěl, ale dnes jsem byl na semináři Xtb. Po jejím skončení jsem se zeptal, jaký je minimální vklad právě pro opce a přednášející mi odpověděl že to je 20 000Kč, což při současném kurzu je něco kolem 1 100$.

Tak to si myslím, že je to [bold]hodně, hodně málo !!![/bold]. Pokud bys byl hodně při zdi a např. vypsal kreditní spread na QQQQ s rozdílem 1 bodu, tak riskuješ 100$=10% účtu pro zisk cca30$. Pokud použiješ debetní strategie, tak riskuješ ještě mnohem více.

Samozřejmě, že můžeš koupit jednu opci a ta může vystartovat do nebe. Může. Ale to už bych si koupil raději los, tak příjdeš o míň.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

harmonie:
ucet u IB je urcite zajimavy, ale nejak mi nesedi prace s tou jejich platformou...
Mnohem lepe mi sedelo to od TOS, to ale bohuzel ted dalo stopku.
Prochazel jsem jeste dalsi jako OptionExpress, Optionhouse ale maji dost vysoké komise, takze tam jsem se ani k tomu, jake platformy pouzivaji nedostal...
Nevim, asi budu cekat az to TOS zase povoli..:-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dikon:
Zatím je varianta demo u TOS a reál třeba u IB přes Večeřu. IB Není tak špatné, i když na TOS samozřejmě nemá. Ale obchodovat se s ní dá docela dobře. A má nízké komise. Má různé vychytávky. Můžeš zobchodovat najednou celý spread. Má podmíněný příkaz: podle podmínky, něco zobchodovat, ... Není to zas tak špatná platforma.

Ignawin:
Omlouvám se, neuvědomil jsem si, že odpovídáš na dotaz. I když za svou odpovědí si samozřejmě stojím.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...