Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Konzistentní profity se swingových obchodováním [bezplatné vysílání]


Doporučené příspěvky

Před 3 hodinami, honzasek napsal/a:

Ještě mne napadlo, že je asi potřeba mít stažená data alespoň 3 roky před rokem 2000, pokud vypočítáváme něco z historie. Trošku se ten výsledek vylepšil, ale pořád nevím, jak se ti podařilo zůstat v plusu v měsících 09, 10/2018

 

Honzo,  použil jsi nějaký PositionScore? Zkus nechat Amibroker ladit parametry systému.. 

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, rád bych se zeptal, zda prezentovaná swingová strategie je obecně použitelná i na jiné trhy než jednotlivé akciové tituly (pochopil jsem, že ano), zejména mi jde o ETF, které se mi jeví jako vhodné pro začátek s obchodováním (zběžně mi přišlo, že na ETF lze ušetřit na komisích). Uvažuji správným směrem? Děkuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

31 minutes ago, Lio napsal/a:

Ahoj,

zatím super webinář, který přináší spoustu nových myšlenek. Hned na začátku jsem narazil na základní problém - v TradeStation nemůžu zobrazit index RUSSELL 3000 ($RUA). Jaká na to máte předplacená data?

Díky

V TS bude mít Russel3000 zřejmě jinou zkratku, není to nic neobvyklého, viz:

Tradestation - index data

Link to comment
Sdílet pomocí služby

44 minutes ago, Lio napsal/a:

Ahoj,

zatím super webinář, který přináší spoustu nových myšlenek. Hned na začátku jsem narazil na základní problém - v TradeStation nemůžu zobrazit index RUSSELL 3000 ($RUA). Jaká na to máte předplacená data?

Díky

Je to pod Russel indices ($RUA souhlasí) a ty stojí pro neprofesionály 4$ měsíčně. Zdarma jsou jen CBOE indices.

 

M.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...