Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý den,

Prosím Vás tímto o velkou radu, protože už jsem docela bezmocný. Dříve jsem pracoval na MT a teď jsem přešel na VT, na vše jsem si zvyknul i mi více sedí jednotlivá nastavení, ale dnes se mi již potřetí stalo že jsem zapnul VT a opět byl bez okna měnového páru který obchoduji (GBP/USD) takže pryč všechny indikátory,nastavení atd... moc vás prosím, kde bych mohl uložit veškeré nastavení, který by se mi vždy při každém zapnutí laptopu nahrálo. Uložil jsem si jak rozložení pracovní plochy, tak nastavení i rozložení VT,ale nikde se mi nepodařilo obnovit můj graf měnového páru.

Děkuji předem za pomoc, protože takto není možná práce s VT.

S pozdravem,
Jakub Š.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

BLAPAN To je nějaké divné...Myslím, že problém je v tom, že platformu uzavíráš divně...Zvol si daný pár (páry) nakopírováním přes Kopíruj graf, dole v liště...Příklad obrázek dole...pět párů + Reuters a pokud VT uzavíráš, vždy použij červený křížek - Levá lišta - (VT navigáto)r nahoře nad Okno..a jednotlivá okna v kaskádě nezavírej..Vždy po zapnutí by se ti mělo obnovit původní nastavení.. SID

3171

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sid:Díky za upřesnění, nebyl jsem si jistý jestli není někde tlačítko třeba - uložit graf. Už jsem nespíš analyzoval problém, je to v tom, že používám sekundární monitor připojený k notebooku a pokud ho mám občas vypnutý a přitom zapnu VT, snaží se zobrazit graf v druhém monitoru. Ten ale není aktivní a tak okno je prostě nedostupné. Trošku mě tohle chování mrzí, protože občas se stane že bych chtěl jen mrknout na notebook,ale tím bych se nemohl dostat k mému grafu. Nevidíš nějaké řešení?

Děkuji za pomoc, vážím si jí

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Poznámka k backtestingu a dostupnosti historických dat:

Psal jsem na MIG, kde bych si chtěl otevřít účet, jestli mi až budu mít LIVE pošlou data a odpověděli toto:

We do provide the historical data which you can see with the demo platform.

With the new build 200 of MT4, our trading station has the History Center that allows to download about 2.5 – 3 million bars. For example, with EURUSD 1M It could go up to January 1999.
To use it, you should press F2 when the trading station is opened, select the currency, and click on download.

Zkráceně nový build 200 MT4 umožňuje downloading historických dat, u EUR/USD již od ledna 1999 v rozsahu 1M.

Možná se to někomu bude hodit, zatím jsem to nezkoušel (jsem v MT4 absolutní nováček).

Kubrt

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to kubrt:
Není zač, obzvláště se podívej na xpMA. Když se jukneš do kódu máš tam vysvětlení jaké číslo odpovídá jakému MA (výběr celekem slušný;-)). Jinak je to od tvůrce CODERSGURU.

MODE_SMA 0 Simple moving average,
MODE_EMA 1 Exponential moving average,
MODE_SMMA 2 Smoothed moving average,
MODE_LWMA 3 Linear weighted moving average.
MODE_DEMA 4 Double Exponential Moving Average.
MODE_TEMA 5 Triple Exponential Moving Average.
MODE_T3MA 6 T3 Moving Average.
MODE_JMA 7 Jurik Moving Average.
MODE_HMA 8 Hull Moving Average.
MODE_DECEMA 9 DECEMA Moving Average.
MODE_SALT 10 SALT Indicator.

Mate

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mohu dostat nějakým způsobem do MT4 funkční S&P 500. Někde jsem to viděl. Asi to je závislé na brokerovi, že?
I případná možnost obchodování. Ta možnost obchodování není směrodatná, chtěl bych hlavně graf. Ale budu moc rád za každou info.
Mám demo od Velocity4x.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...