Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Maatej:
EA nastavuje entry špatně, pokud je počítáno range pro breakout na jiném timeframe než na kterém běží graf. Protože v mém EA je počítáno range na 1H TF, měl by být při vystavování objednávek na 1H grafu. Nebo lze předělat podmínky pro vstupní úrovně dle aktuálního TF (inspirace pro ty, co se chtějí pocvičit v programování). Posun do BE by zlobit podle mě neměl, měl by fungovat i pokud mezitím restartuješ MT.
Jinak já upravenou verzi Hanse používám stále a nemyslím si, že by měla někdy brzo končit s výkonností. Velké denní pohyby tu budou pořád a stačí jich jen pár do měsíce aby pokryly případné ztráty. Jenom je třeba občas překlenout slabší období, které má ale každý systém. Vhodné je mít k dispozici 1-2 další systémy na jiném principu, aby vydělávaly, když jiný systém ztrácí. Ale proč se na výkonnost ptáš mě a nepodíváš se na backtest? Pak bys viděl sám.
Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kyb:

Porovnávat Phoenixe v několika letech nedává smysl. Phoenix právě patří mezi ty velmi často optimalizované AOS, které jejich autor (= profík) každou chvíli optimalizuje, aby to odráželo aktuální stav v trhu, a to na úrovni těch nejmenších nuancí. No a ty se samozřejmě mění často a hodně, proto ti ve dvou po sobě jdoucích letech dá diametrálně odlišné výsledky.
Např. v diskusi kolem Hanse, pokud si vzpomínám, byl nějaký systém (jeden z těch, co jsou tam populární, už si nepamatuji, který to byl), který podle diskutujících vydělal 56 milionů USD!! Nevím, co je na tom pravdy - netestoval jsem... Ale je jasné, že takovým výsledkům se dá těžko věřit a i kdyby toho skutečně byl schopen, příští rok by ten systém nejspíš všechny ty peníze znovu prodělal. Takové jsou prostě vysoce výkonné AOS - vysoce výkonné, ale nevydrží, stejně jako např. závodní auta. Je na každém, jaké má schopnosti, přístup k riziku atd.

Jinak Hanse naprosto uznávám, šlo mi jen o tu původní konfiguraci, která už podle mě nefunguje tak dobře, jako dřív. Jiné konfigurace, věřím, budou fungovat nadále, je ale třeba je testovat, a na to, jak jsem napsal, jsem zatím neobjevil nástroj, ke kterému bych získal důvěru, kromě ručního testování a konfigurování. To se na Hansovi dělá dost těžko, naopak lépe se to dělá na Dolly, které se proto věnuji. Je totiž mimochodem založená na podobných principech, jako Hans.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

EA Open Project

Nevie niekto, preco sa tam nemozem nalogovat? Registroval som sa hned na zaciatku a uz vyse mesiaca mi pise, ze som este nebol aktivovany:(. No a ked sa chcem registrovat znova a zadam mail z prvej registracie, tak pise, ze mail je uz zaregistrovany. TAk neviem, kde je problem. Uz som pisal aj viac krat s bossom, ale zatial nic:(. Vedel by niekto pomoct?

Maatej

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...