Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

timd,
ackoliv jsem tvuj EA zatim do stroje nenahral a potazmo backtestoval, 13 obchodu je na nejake zavery podle me malo (ledaze to dela konzistentne 10-20 obchodu rocne). Zkus pripsat, jake casove obdobi jsi zahrnul a ktery model byl pouzit. Zkus to prohnat aspon temi dvemi roky dat co nabizi Alpari.

Ja se backtestem na ostro zacal zabyvat az relativne nedavno a mohu potvrdit, ze bez slusneho pochopeni konceptu a jeho uskali (omezeni) je to jen ztrata systemoveho casu a energie. Tim samozrejme nemyslim nikoho konktretniho ci tebe, je to jen poznamka na okraj.

Takze hod sem detaily, pokud udrzit tak vysoky Profit Faktor dlouhodobe, tak si muzes piskat...

czaussie

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

odbobi je videt ve statementu 4.12.06 do 25.12.06, nastaveni je v EA default. piskat si nemuzu, protoze tomu backtestu nelze vubec verit. FF vypada zajimave, ale na to abych pres nej optimalizoval uz do hrobu neni moc casu. Jiny priklad. v priloze je EA GODZILLA, 3.misto na championship GODZILLA PF 1.40 21 378.70 Equity 21 378.70 od 2.10.06 do 25.10.06 http://championship.mql4.com/2006/participants No a backtest tehoz... data alpare mi rika PF 1.43 net profit 928.76 tak fakt nevim, zkuste udelat backtest vy, kdo to umite, pokud se na H4 EURUSD za vyse uvedene obdobi konani souteze priblizi vysledek vysledku souteze, pak ma backtest nejakou vypovidaci hodnotu. Poud to vyjde jako mi, pak je nekde zasadni chyba.

3030

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Používám také Meta Trader 4 ale ten obsahuje standardně jenom klasické Moving Averange a já bych pořeboval Exponenciální MA není tady někdo kdo používá také MT4 a v něm má nainstalováno EMA? Rád bych poprosil takového člověka jestli by mi neposlal link na stažení EMA případným dobrým duším moc děkuji .

Hezkého Silvestra 2006-2007

Link to comment
Sdílet pomocí služby

frantacech:

Díky za návody ke sběru tickových dat. Já bych se rád podílel, bohužel ale nemůžu mít počítač spuštěný nonstop (kvůli cestování).
Pokud je ale nějak možné (zatím jsem nečetl ty návody a nemám s tím žádné zkušenosti), abych poskytoval data třeba z každého druhého dne, nebo třeba jen z poloviny dne, z jedné noci apod., a chybějící data by se vzala od někoho jiného, a celé by se to zkombinovalo, tak bych se velmi rád podílel.
Dále by bylo třeba se rozhodnout, od kterých brokerů to bude.

Jinak sbírat bych mohl určitě každou noc (tzn. podstatnou část USD/JPY v aktivních hodinách) a dále (ale to se ještě může změnit):

Neděle celý den
Pondělí odpoledne
Úterý, středa a čtvrtek nejspíš celý den
Pátek až k večeru

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Myslim ze je nezbytne aby to jelo online cely tyden az po vikend kdy je close all. Zkusil jsem to nastavit v praci na PC co bezi online, za tyden uvidime. Budu logovat MIG, bohuzel mam jen demo ucet. Vysledne data dam k dispozici, asi to budu hazet na rapidshare a dam sem link. Pokud se chce nekdo pridat, bych bych moc rad. UPOZORNUJI ze uprednostnuju kvalitu nad mnozstvim. Chci jen data, ktera jsou ok, zadne rano pustim vecer vypnu a neco mam.

Udivuje me, jak malo pozornosti se backtestingu venuje, pritom myslim ze jeho spolehlivost a duveryhodnost je alfa a omega uspechu pri pokusu o funkcni EA.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...